Есть ответ 👍

1. Прикметник, що перейшов в іменник, ужито в реченні А Грім гучний, а дощик малий. в Ситий голодному не товариш. Чисте небо не в боїться ні блискавки, Г Старого мішка не залатаєш. ні грому. 0, 2. Правильно утворено всі присвійні прикметники в рядку А батьків, Оксанів, Максимів Б сусідин, орлиний, Софіїн в Олексіїв, солов'їний, Тамарин Андріїн, Маринин Г сестрин, 3. Зміни приголосних відбулися при творенні обох прикметників рядка А депутатський, господарський Б студентський, директорський чернігівський, глядацький Г козацький, запорізький В 4. З'ясуйте, у яких із поданих слів на місці пропуску треба писати знак м'якшення. Мален..кий, теплесен..кий, гарнісін.кий, тонюсін..кий. А в усіх словах Б лише в першому слові В лише в першому й другому словах глише в третьому й четвертому словах 0, 5. Букву О на місці пропуску треба писати в обох словах рядка А марш..вий, квітн..вий Б харч..вий, сторож... В папер..вий, овоч..вий Г дощ..вий, помаранч.. вий 6. Букву И на місці пропуску треба писати в Алекс..чний, траг. чний, істор..чний Б міф..чний, мед.. чний, ритм.. чний В електр..чний, сатир..чний, хірург..чний Г тепл..чний, фонет.. чний, патріот. чний усіх словах рядка 35

199
316
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Діяльність, що полягає в передачі змісту тексту на одній мові засобами іншої мови, а також результат такої діяльності. Її теоретичним осмисленням і оптимізацією займається дисципліна, яка зветься наукою про переклад і включає в себе декілька напрямків , серед яких виділяються теорія перекладу, аналіз перекладу, методика навчання перекладу. Особливе місце займає машинний переклад-наукова і водночас технологічна дисципліна, пов*язана з наукою про переклад, і з комп*ютерною лінгвістикою. Як і багато інших розділів прикладної лінгвістики, переклад по суті міждисциплінарен-він пов*язаний не тільки з наукою про мову, але і з літературознавством, когнітивними науками, культурною антропологією , країнознавством.

Там, где в словах я поставила * , там нужен (по-украински он называется апостроф). Это как у русских запятая , только сверху.

Популярно: Українська мова