Есть ответ 👍

Твор Гопсек мне А я невблаганний! Я приходжу як привид помсти, як докір сумління».
11. «Контора мого хазяїна дає йому щорічно двадцять тисяч франків; але я певен, що в моїх руках вона даватиме сорок. Він просить за неї півтораста тисяч. Я відчуваю, ось тут дещо є, і якби ви позичили мені суму, необхідну для купівлі контори, я за десять років розплатився б із вами».
12. «Я скрізь рекомендуватиму вас як обізнаного й тямущого стряпчого, і вам наприносять стільки кляузних судових позовів, що ваші приятелі по ремеслу луснуть від заздрощів».
13. «До чого ж молодь дурна! Так от знайте, пане стряпчий, а знати вам це треба, щоб вас не ошукали при нагоді: якщо людині менше тридцяти, то її чесність і талант ще можуть певною мірою служити забезпеченням позики. А на того, кому за тридцять, покладатись уже не можна».
14. «Добродію, ви щойно купили в моєї дружини за надзвичайно низьку ціну діаманти, які їй не належать – це фамільні коштовності».
15. «Підготуйте необхідні документи, за якими я передам Гобсекові право на володіння моєю власністю. І тільки вам, добродію, довірю я скласти зустрічну розписку, в якій він підтвердить, що продаж є фіктивним, візьме на себе зобов’язання управляти моєю маєтністю за власним розсудом і передати її моєму старшому синові, коли той досягне повноліття».
16. «Дозвольте насамперед подякувати вам за довіру. Але, щоб виправдати її, я повинен звернути вашу увагу на те, що цими заходами ви позбавите будь-якого права на спадщину своїх… молодших дітей. А вони теж носять ваше прізвище. Хай навіть вони діти грішної жінки, яку ви колись любили, вони не повинні потерпати. Хочу вам сказати, що не візьму на себе почесного обов’язку, яким ви мене вшановуєте, якщо їхня частка не буде точно встановлена».
17. «До Ернестові? Ні, ні! Нещастя – найкращий учитель. У біді він пізнає ціну грошам, ціну людям – і чоловікам, і жінкам. Хай він поплаває по хвилях паризького моря! А коли він стане добрим лоцманом, ми його й капітаном зробимо».
18. «Графу Ернестові треба бути дуже багатим, щоб наша родина захотіла породичатися з його матір’ю».
ІІІ. Знайдіть правильну відповідь, позначте її цифрою та буквою:
19. Повість «Гобсек» увійшла до: а) «Етюдів про звичаї. Сцен паризького життя»; б)«Етюдів про звичаї. Сцен приватного життя»; в) «Аналітичних етюдів».
20. Визначте основну тему повісті: а)кохання; б)згубна влада золота; в)зрада.
21. В повісті «Гобсек» оповідачів: а)один; б)два; в)три.
22. Характерною особливістю композиції повісті є прийом: а)мандрівки; б)обрамлення; в)панорамного зображення.
23. Ім’я Гобсека означало: а)павук; б)глитай; в)дурень.
24. Батьківщина Гобсека: а) Франція; б)Голландія; в)Британія.
25. Професія Гобсека: а)фінансист; б)юрист; в)лихвар.
26. За словами Дервіля, у Гобсекові співіснували: а)скнара і філософ; б)шахрай і чесна людина; в)добра і зла людина.
27. Розвагою Гобсека було: а)карати невірних жінок та чоловіків; б)розоряти аристократів; в)зазирати в найпотаємніші куточки людського серця.
28. Гобсек визначив життя як: а)стихію почуттів; б)мудрого учителя; в)машину, яку приводять в рух гроші.
За ответ на некотырые вопросы зарание

163
251
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Колкото и да е невероятно, с тазгодишната носителка на нобеловата награда за беларуската писателка и журналистка светлана алексиевич ме свърза преди три хумор!

Популярно: Українська література