Есть ответ 👍

Твір-мініатюра «Якби Грей не зустрів сплячу Ассоль»​

122
151
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Випадковістьі неминучість…Саме вони іноді вирішують та з’єднують серця і долі двох людей. Простий збіг обставин – але «Ґрей і Ассоль знайшли одне одного вранці літнього дня, повного неминучості».  

Ще з дитинства Ассоль відчула на собі  громадську думку: в неї «кидали грязюкою і дражнили», її цуралися та били, принижували; Була самотня, дивакувата для інших, проте віддана своїй «Пурпуровій мрії».

Стосовно Артура Ґрея:  «Він народився капітаном, хотів бути ним та став ним».  «Ґрей ішов до мети зі зціпленими зубами та зблідлим обличчям», «він мовчки зносив глум, знущання й неминучу лайку» до того часу, поки не став капітаном).

Якби Артур не вирішив цієї ночі порибалити у тому лісі, де спала стомлена Ассоль, то  мрія героїні була не здійснена, герой надалі плавав у морі, та не знайшов споріднену душу.

464679рли
4,5(53 оценок)

XIX в. отличается исключительным богатством жанров. Прежде всего это малые эпические жанры: очерк, цикл очерков, сатирическая сказка (М. Е. Салтыков-Щедрин), рассказы для народа (Л. Н. Толстой), рассказы и повести (А. П. Чехов). Вторая половина XIX в. была поистине временем расцвета жанра романа. И. С. Тургенев создал новый вид романа - роман о современном социально-психологическом типе деятеля. В «Накануне» в образе болгарина Инсарова он показал предшественника русских деятелей, лишенных трагической раздвоенности, у которых слово не расходится с делом. В романе «Отцы и дети» изображен «русский Инсаров» - демократ-нигилист Евгений Базаров (Тургенев предупреждал: «нигилист» - читай «революционер»).

Популярно: Литература