Есть ответ 👍

5 Есептерді шығар. а) Екі салт атты бір ауылдан бір уақытта бір бағытқа қарай жолға
шықты. Бірінші салт аттының жылдамдығы – 10 км/сағ, ал екін-
шісінің жылдамдығы
8 км/сағ. Неше сағаттан кейін екеуінің
арақашықтығы 6 км болады?
t= ?
= 10 км/сағ
и, = 8 км/сағ
6 км​

209
398
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

gorjchevst
4,4(73 оценок)

найдавніших часів відомо, що магнітна стрілка компаса завжди встановлюється в даному місці землі в певному напрямку. цей факт означає, що навколо землі існує магнітне поле. своїм північним кінцем магнітна стрілка вказує напрям на південний магнітний полюс землі, який знаходиться в північній півкулі. північний магнітний полюс знаходиться в південній півкулі.

думка про те, що земля являє собою гігантський магніт, вперше була висловлена ​​ійським ученим гильбертом ще в 1600 році

за сучасними перша причина - це процеси, що відбуваються в надрах землі. ядро землі є рідким і складається із заліза; в ньому циркулюють кругові струми, які й породжують земне магнітне поле: навколо струмів завжди є магнітне поле. у 1958 році за космічних апаратів російські та американські вчені відкрили існування навколо землі двох "поясів",їх називають радіаційними, які з рухомих потоків заряджених частинок - протонів і електронів, які створюють кільцевий струм. частинки сонячного вітру, головним чином протони й електрони, захоплюються магнітним полем землі і рухаються по гвинтових траєкторіях уздовж силових ліній. під час збільшення сонячної активності інтенсивність сонячного вітру зростає. при цьому частинки сонячного вітру іонізують верхні шари атмосфери в північних широтах (де магнітні силові лінії згущені) і викликають там світіння - полярні сяйва.

таким чином, радіаційні пояси - друга причина існування у землі магнітного поля.

Популярно: Математика