Есть ответ 👍

Спишіть. Поставте, де треба, дефіс при прикладці. Підкресліть підмети й означення (звичайні означення — однією хвилястою лінією, прикладки — двома).

Бандурист коло корчми. XIX ст. Невідомий український художник
Якось ішов тим степом козак нетяга, побачив бандуру, взяв до рук та й заграв. І ожила пісня дума. І поніс той козак бан- дуру по білому світу. Замучили вороги тіло козака бандуриста. Але не знищили банду- ри. Стала вона більшою. І тепер уже в ній злилося два серця, і замість однієї було дві струни. Ту бандуру понесли інші співці пе- ребенді. Вони вмирали сіячами правди, да- руючи людям свої пісні і думи. І з кожним разом більшало на бандурі струн — від кожного співучого серця по одній. Тепер на ній буйнострунна ряснота. А яке зву- чання!

220
348
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Объяснение:

студенческий

Запишіть, розставляючи розділові знаки. Укажіть порівняльні звороти. Визначте їх синтаксичну роль. 1. Сонечко грало рожевим промінням по рівній як скло пелені Дніпра (О. Засенко). 2. Через душі, мов через вокзали гуркотять состави почуттів (В. Симоненко). 3. Мелашка була потрібна в господарстві як робітниця (І. Нечуй-Левицький). 4. Зимовий вечір закуривши люльку розсипав зорі наче іскри (В. Симоненко). 5. Весело глянули хмарки в блакитне море як у люстру (А. Кащенко). 6. Через історичні місця події дати як через магічні кристали, висвічується нащадкам сива давнина (О. Засенко). 7. Весняне сонце вже припікало як улітку. : 8. Ліс гомонить мов живий (А.. Малишко). 9. Шевченко як поет відомий усьому людству. 10. Франко знав і любив народну пісню як учений і як патріот. 11. Світ постає перед нами як калейдоскопічний потік вражень (І. Білодід)

Популярно: Українська мова