Есть ответ 👍

як Пушкін характеризує у твоpі Ліцей і своїх друзів-ліцеїстів та яку роль відігравала ця дружба у житті поета?​

190
320
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

saaxst
4,6(28 оценок)

Он дорожит этой дружбой, она не прекращается до самой смерти поэта. у Пушкина самые тёплые воспоминания о лицее

AngelinaMois
4,7(55 оценок)

Пушкінська ясність, пушкінська простота завжди непереможно вабили мене.

Максим Рильський

Сторінки життя і творчості

Колись у давньогрецькому місті Афінах біля храму Аполлона Лікейського існувала школа — Лікей (або Ліцей), де викладали видатні філософи античності Сократ і Арістотель. Найвищими цінностями Ліцею були знання. З давньогрецької слово лікей перекладається як «світло, що було пов’‎язано з культом бога Аполлона» (охоронця світла, покровителя наук і мистецтва).

За зразком античних шкіл у Європі почали створювати навчальні заклади — ліцеї.серед них один із найвідоміших — той, що відкрили 19 жовтня 1811 р. в Росії в Царському Селі (нині музей-заповідник у м. Пушкіні), неподалік від Санкт-Петербурга.

У Царськосельському ліцеї навчався Олександр Пушкін. Тут зміцнів його талант, сформувався світогляд і характер. Тут юний поет знайшоводнодумців, дружба з якими залишила глибокий слід у його душі, підтримувала у важкі моменти життя, надихала на творчість.

Объяснение:

думаю правильный ответ

ZakFeir
4,5(61 оценок)

В…-10%429  грн.купитьgrenka.uaкир булычевзвездолет в лесу-35%229  грн.купитьбамбуккир булычевзвездолет в лесу192  грн.купитьбамбукбулычев кирдва билета в индию. геркулес и гидра. черный сакв…415  грн.купить доступность в электронном виде: litres, 14р.   отзывы читателей рейтинг отзыва сортировка:   по дате  |  по рейтингу  |  по оценке –    [    4    ]    +   bizon, 18 января 2015 г. рассказ сугубо психологический, где фантастическая идея служит лишь для подчеркивания и усугубления конфликта, но никак не в центре сюжета. а в подростковой психологии булычев разбирается на уровне крапивина, что является высшим знаком качества. есть и мораль: столкновение двух вариантов лжи — во благо, и ради себя любимого. вывод кажется очевидным, но в реальности все не так просто. успевает автор коснуться и одной из любимых тем: использование изобретений. это его устами говорит пессимист манин, , что полезный прибор сразу уйдет в сферы построенные на зарабатывании денег, а наука успеет воспользоваться им лишь во время экспериментов. бытовой, психологический рассказ написанный в традиционной манере автора.

Популярно: Литература