Есть ответ 👍

Завдання 1. Перепишіть словосполучення та речення, розкриваючи дужки. Поїхали (в, у) інститут, написано (в, у) творі, записати (в, у) портокол, читав (в, у)
кодексі, читала (в, у) довіднику, Будинок (в, у)чених, рядовий (і, й) підлеглий, сестра
(і, й) брат, був (в, у) тебе, була (в, у) Львові, приїхав (в, у)вечері, арбітр (в, у)війшов,
побачили (в, у) фільмі, шелестіло (в, у) очереті, купили (в, у) Одесі, були (в, у) однієї
жінки, взяли участь (в, у) святі, Оксана (в, у) школі, пішли (в, у) світлицю, пірнули (в,
у) хвилі, шукали (в, у) твоїй шухляді, (в, у)никаючи відповідальності, злочинці (в,
у)текли від міліціонерів, (в, у) іншій кімнаті щось стукало.

259
327
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


якщо я не помиляюсь то перед приголосною пишеться У, а після голосної В.

Объяснение:

Наприклад:

поїхали в інститут, написано у творі,записати у протокол... рядовий і підлеглий...


Уїхали в інститут, написано у творі, записати у протокол, читав у кодексі, читала у довіднику, Будинок учених, рядовий і підлеглий, сестра

й брат, був у тебе, була у Львові, приїхав увечері, арбітр увійшов,

побачили у фільмі, шелестіло в очереті, купили в Одесі, були в однієї

жінки, взяли участь у святі, Оксана у школі, пішли у світлицю, пірнули у хвилі, шукали у твоїй шухляді, уникаючи відповідальності, злочинці втекли від міліціонерів, в іншій кімнаті щось стукало.

Думаю, что правильно, но возможно где-то в одном или в двух ошиблась(


Объяснение:

Нещодавно у нас темою одного з уроків української літератури був твір Івана Франка “Захар Беркут”. Звичайно, щоб отримати хорошу оцінку потрібно було прочитати твір. Зізнаюсь, я не люблю твори на історичну тематику. Тому я не дуже хотіла читати цей твір. Я могла б попросити свого друга переказати мені зміст повісті – він дуже любить історичний жанр і точно прочитав би цей твір. Але я зрозуміла, що так я не знатиму усього, тому вирішила прочитати повість. І не – несподівано твір мені сподобався! Повість “Захар Беркут” розповідає про життя селянської громади у тринадцятому столітті. І, спочатку, мені це здалось досить нудним. Але, читаючи, я зрозуміла, що ця повість, хоч і написана про далеке минуле, є дуже актуальною у наш час.

Моє ставлення до героїв виявилось неоднозначним. Мені одразу не сподобався Тугар Вовк, але, читаючи твір, я пробачила його помилки, бо побачила, що і така людина як він може розкаятися. Дуже сподобалися мені образи Мирослави і Максима. Мирослава – доволі нетиповий образ для української літератури. Вона хоч і дівчина, але є дуже сміливою і вольовою. Вона пішла на полювання попри заперечення батька, змогла покинути батька і пристати до сільської громади, підказала ефективну зброю проти монгол – метанки, ходила на перемови щодо життя свого коханого. Цей образ мені дуже імпонує. Максим постав переді мною типовим мужнім, чесним, простим парубком. Він і визволити дівчину від лап ведмедя може, і з монголами б’ється вправно, і за село своє вміє постояти. А от образ Максимового батька Захара Беркута виявився для мене суперечливим. Спочатку в мене в голові не вкладалося як він може бути таким байдужим до долі свого єдиного сина, але, прочитавши повість, я зрозуміла, що заради своєї громади він ладен був принести найбільшу жертву – життя сина. Це насправді герочна і мужня людина, яка все своє життя працювала для громади села і її добробуту. Захар усе своє життя поклав на до людям. Він звик завжди думати про інших, а вже потім про себе і свої інтереси. Безумовно йому було важко кожного разу наражати свого єдиного сина на небезпеку, але він знав, що цим він урятує сім’ї багатьох інших людей. Я захоплююся такими людьми! Зрештою тухольська громада перемогла монгол. Хоч їх було набагато менше і вони не мали такої зброї як у нападників, та вони перемогли. Як? Все просто – селяни згуртувались і діяли на благо один одного, вони боролись за інтереси усього села. Вважаю цей твір дуже актуальним. Зараз наша країна переживає важкі часи. Щоб вистояти всім українцям потрібно об’єднатись і діяти як одне ціле, як тухольська громада. Тоді в нас все вийде! Мені дуже сподобалась ідея, яку Іван Франко заклав в основу твору. Після прочитання “Захара Беркута” я зрозуміла що історичні твори не такі вже й нудні і, крім того, дуже корисні.

Популярно: Українська література