Есть ответ 👍

На базарі під час облави кого рятує Климко ? А) дівчину що продавала хустку
Б) Швеця, який пересувався на дерев'яному візку
В) білолицоьго юнака
Г) сивого дідуся на дерев'яному ступці

Твір Климко Григір Тютюнник​

141
386
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


1. “його палагна була з багацького роду, фудульна, здорова дівка, з грубим голосом й воластою шиєю. правда, вона любила пишне лудіння, і немало десь піде грошей на шовкові хустки та дорогі згарди, але то байка! ”

2. “з неї була добра газдиня…”

3. “єфудульна палагна, що звикла шість день на тиждень робити і тільки в свято одпочивала, пишаючись красним лудінням, сердито дорікала за його примхи…”

4. “на добрім хазяйстві палагна набралась тіла, стала повна й червона, курила люльку, як іванова мати, носила пишні шовкові хустки, а на воластій шиї блищало у неї стільки намиста, що челядь з заздрощів аж розсідалась…”

5. “палагна сама сідлала свого коня і закладала червоний постіл в стремено так гордо, неначе всі гори належали тільки до неї…”

6. “її туге тіло, що не знало ще материнства, свобідно і гордо пливло в молодих травах царинки, таке рожеве і свіже, як хмара, переповнена теплим весняним дощем…”

7. “але палагна була фудульна, її силком не візьмеш…”

8. “так палагна стала любаскою юри…”

9. “вона і перше любила пишно вбиратись, а тепер наче щось вступило у неї: навіть у будень носила шовкові хустки, дорогі й писані мудро,блискучі дротяні запаски, а важкі згарди гнули їй шию. часом щезала з дому й верталася пізно, червона, розтріпана, п’яна неначе…”

10. “щодня вона запивалася в корчмі з юрою-мольфаром, прилюдно цілувалась і обіймалася з ним, не криючись навіть, що має любаса…

Популярно: Українська література