Есть ответ 👍

1. Метонімія є в реченні: a Брехня мов куля зі снігу, бо що далі котиться, то більша стає . b Перегукувалися балкони через вулицю-ріку. c Горить-тремтить ріка, як музика . d Блакитні планети твого дитинства. Цвіт слова народного. 2. Риторична фігура, яка створює ефект діалогу, є в реченні : a Ми мусимо зробити світ безпечним для демократії . b Ми не боїмося ніяких переговорів, але ми ніколи не вестимемо переговори через страх. c Така таємниця агави: вона цвіте, щоб умерти, і вмирає, об цвісти. d Чи потрібні людині зміни, якщо вона всім задоволена?

3. Градація є в реченні : a Хто поверне в рабство ту країну, де стяг свободи затрепетав? b Єдине, чого нам треба страхатися, – це самого страху. c Минали дні, тижні, місяці, роки. d Душа, зруйнована, як Троя, своїх убивць переживе.

255
404
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


«гідний бгатику! » вона ніколи мене так не називала. вона завжди казала на мене «загаза чогтова», «так тобі й тгеба», «щоб ти гозбив свою погану мог-». і раптом — «гідний »  я не дуже їй вірив. вона медичка. вона мусить заспокоювати хворих. така її робота, їй за це гроші платять. з-за печі визирнуло лукаве ярищине око. вона сміялася. вона й не уявляла, як мені зле. вона думала, що я придурююсь. треба їй якось довести, що це не жарти, що мені таки погано, що, може, це останні мої я не міг помирати під її хихикання. ти знаєш, павлушо, а все ж нема у світі лучче, як бути міліціонером. по-перше, благородно! борешся з усілякими злодіями, бандитами та хуліганами. по-друге, усі тебе поважають, а коли треба, й бояться. по-третє, цікаво. не життя, а суцільне тобі кіно пригодницьке. я, мабуть, таки стану міліціонером.

Популярно: Українська література