Есть ответ 👍

Наиболее значимые достижения науки в Индии нужно написать эссе на эту тему (5-6 предложении)​

217
421
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

zorohast
4,6(3 оценок)

Одно из важнейших достижений Древней Индии — создание позиционной десятичной системы счисления с применением нуля — той самой, которой пользуемся в настоящее время и мы. В хараппские времена (цивилизация долины Инда, III—II тысячелетия до н. э., или цивилизация Хараппы и Мохенджо–Даро, — по названию одного из городов, близ которого начались раскопки) индийцы, как полагают учёные, уже считали десятками.

Сначала, свидетельствуют древнейшие санскритские тексты, для записи чисел использовались слова: единица — «луна», «земля»; двойка — «глаза», «губы»... И лишь потом появились обозначения цифр. Но самое важное состояло в том, что числа записывались позиционно, от низших разрядов к высшим, так что одна и та же цифра, например «3», в зависимости от занимаемого места, могла обозначать и 3, и 30, и 300, и 3000

Объяснение:

Pavlo1248
4,7(25 оценок)

  подорож дорогоцінного камінчика

одного разу, в шахті серед вугілля лежав   жовтий камінчик.камінчик думав, чому всі камінці навкруги чорні а він жовтого кольору. у шахту кожного дня приходили люди, та чомусь не помічали камінчика,і від цього йому ставало дуже сумно.та одного дня, його помітив чоловік з ліхтариком на голові."дивіться, це ж золото! "- вигукнув чоловік.він підняв жовтий камінчик і поклав у кишеню.

  камінчик золота навіть і не здогадувався, які пригоди на нього чекають.спочатку він подорожував у кишені шахтаря, аж поки не потрапив до рук ювеліра.ювелір уважно оглянув золото і вирішив зробити із нього прекрасу.жовтий камінчик почувши ці слова злякався."що зі мною буде? "-засмутелося золото.але шляху назад не було, і золото вирішило будь, що буде.поки ювелір готував прилади для переробки камінчика, золото тихенько лижало на полиці і за всім спостерігало.навіть заглянуло у каталог де були зображені прикраси."невже я також можу стати таким гарним"-подумав камінчик.але його думки обірвав ювелір.

взявши камінчик золота з полиці, ювелір пішов робити прекрасу.спочатку він розплавив камінчик, а потім вилив масу в форму для виготовлення перстня.а для більшої цінності додав у перстень дорогоціні червоні камінці.коли прекраса була готова, колишній жовтий камінчик не міг намелуватися, яким він став.

перстень відвезли до крамниці у гарному футлярі, де його купив принц для своєї нареченої.і як раділо наше золото, що прикрашає руку чарівної дівчини.і до цих пір перстень подорожує, прикрашаючи чиюсь руку, і навіть не згадує, що колись був жовтим камінчиком і жив у темній шахті.

Популярно: История