Есть ответ 👍

Я узнал, что осень смешала все чистые краски, какие существуют на земле, и нанесла их, как на холст, на далёкие пространства земли и неба.             Я видел листву не только золотую и пурпурную, но и алую, фиолетовую, коричневую, чёрную, серую и почти белую. Краски казались особенно мягкими из-за осенней мглы, неподвижно висевшей в воздухе. А когда шли дожди, мягкость красок сменялась блеском. Небо, покрытое облаками, всё же давало достаточно света, чтобы мокрые леса могли загораться вдали, как багряные пожары. В сосновых чащах дрожали от холода берёзы, осыпанные позолотой. Вокруг стволов лежали широкие круги от палых листьев. Деревья начинали желтеть снизу: я видел осины, красные внизу и совсем ещё зелёные на верхушках. ( К.Г. Паустовский)
             1). В каком предложении заключена основная мысль текста?
              2). Какой тип речи перед нами?​

186
290
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Зрозуміло, я не є священнослужителем, і можливості сповідувати – у мене немає, та й не хочеться те, що сьогодні я хочу вам розповісти про моєму улюбленому персонажа Гамлеті, дозволяє мені все-таки побути його сповідують в прямому сенсі цього слова. Ще я вирішила для себе переймати від сповідування його самі позитивні якості, саме приймати, а не відкидати.

Адже в моєму кумира стільки доброти і світла “, так багато відваги й сили, така широка душа! Адже він з’явився за часів епохи Відродження.

Сповідь – це ізліваніе душі, чогось самого потаємного і особистого, благання про прощення, про відпущення гріхів перед обличчям людей. Адже завжди є час зробити це визнання, чим більше герой займається самоаналізом, обмірковує все досконале в житті, тим мудріше він стає. Метою епохи Відродження було піднесення людини над похмурим, несправедливим світом злості, черствості і гноблення. Завжди існувала і буде існувати саме піднесене і в той же час найнижче істота – людина.

Це були часи освіти, так вважав Гамлет. Після смерті батька, світ постав перед ним в іншому образі.

Популярно: Литература