Есть ответ 👍

Какая страна и в каком году впервые их применила ракетку для тенниса?​

165
290
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


С началом 1970-х годов начался настоящий бум по производству металлических ракеток. По сравнению с деревянными ракетками они были в два раза жёстче, несколько легче, с лучшей манёвренностью (аэродинамикой), с более длительным сроком службы и при этом, с незначительно дороже. Жёсткость ракеток резко повышала мощность удара, уменьшение веса снижало утомляемость мышц руки, а прочность, обеспечивающая до 10 лет и более целостность ракетки, значительно сокращала расходы теннисистов на инвентарь (например, у мастеров тенниса ломалось от 5-10 деревянных ракеток в год). Любители тенниса массово стали переходить на “металл”. Этому и успехи звёзд мирового тенниса, которые быстро сориентировались в преимуществах ракеток нового поколения. По информации компании «Wilson», первой начавшей массовый выпуск металлических ракеток, ими в период с 1966 по 1978 год было выиграно 46 титулов «Большого Шлема». Ещё приведу один убедительный пример. Пик карьеры знаменитого американца Джимми Коннорса (Jimmy Connors) связан именно с металлическими ракетками. Играя ими он начал своё восхождение на теннисный Олимп в 1974 году, выиграв 15 турниров, в том числе три турнира «Большого шлема».

Теннисная энциклопедия Игоря Ивицкого: https://tennis-i.com/tennisnaya-entsiklopediya/istoriya-tennisa/istoriya-tennisnykh-raketok-period-metala.html


Объяснение:

Всі дорослі спочатку були дітьми"

(мої роздуми над казкою А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц")

"Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає", — говорить у присвяті до своєї казки "Маленький принц" Антуан де Сент-Екзюпері. Цим вступом до дитячого твору письменник неначе підкреслює, що він адресує його не тільки дітям, але й дорослим. Тому не дивно, що, коли читаєш цю казку, складається враження постійного порівняння: ось так бачить події Малюк, а ось так — доросла людина. І ця відмінність вражає!

"Діти повинні бути дуже поблажливі до дорослих", — співчуває старшим Малюк, і цим самим письменник запевняє, що дитяче бачення світу — природніше, людяніше, отже, правильніше, ніж у дорослих, і що світ має бути зовсім не таким, яким його роблять дорослі люди. Особливо вражаючою та гострою подається у казці оцінка Маленьким принцом життєвих настанов різних типів дорослих, не пов'язаних між собою, бо живуть вони поодиноко на різних астероїдах. Я вважаю, що Сент-Екзюпері саме в такий іб вдалося розкрити глибини внутрішнього світу цих людей, оскільки їм не треба прикидатися кращими, бо вони живуть наодинці зі своєю совістю й переконаннями. Очима Малюка ми неначе бачимо людство з усіма його проблемами, вадами: турецький астроном, у відкриття якого не повірили, бо "він був одягнений по-турецькому", ледар, що знівечив свою планету, тому що вважав: "... інколи якусь свою роботу можна й відкласти, од того нічого не трапиться". Знайомимося ми й з королем, для якого "головне — щоб поважали його авторитет", з пихатим честолюбцем, з пияком, якому соромно за згубну ваду. Бізнесмен із четвертої планети жадібно рахував зірки, "щоб бути багатим" (чи не безглуздо?).

Популярно: Другие предметы