Есть ответ 👍

*1.Напишите подробную информацию о реках, озерах, подземных водах, ледниках,болотах мне ♥️ если уважау от души...

243
263
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Река́ — природный водный поток (водоток[1]) значительных размеров с естественным течением по руслу (выработанному им естественному углублению) от истока вниз до устья[2] и питающийся за счёт поверхностного и подземного стока с его бассейна.

О́зеро — компонент гидросферы, представляющий собой естественно возникший водоём, заполненный в пределах озёрной чаши

Подзе́мные во́ды — воды, находящиеся в толще горных пород верхней части земной коры в жидком, твёрдом и газообразном состоянии.

Ледники — природные образования, представляющие собой скопление льда атмосферного происхождения. На поверхности нашей планеты ледники занимают более 16 млн. км2, то есть около 11% всей площади суши, а их общий объем достигает 30 млн. км3.Боло́то — участок ландшафта, характеризующийся избыточным увлажнением, влаголюбивым живым напочвенным покровом. Для болота характерно отложение на поверхности почвы не полностью разложившегося органического вещества, превращающегося в дальнейшем в торф

РАДА

сделай лучшим ответом


Природні ресурси – це блага, які людство може отримувати з природного середовища існування і використовувати для безпосереднього споживання або включення в процес виробництва.

Природні умови – це сукупність факторів навколишнього середовища, не підлягають споживанню або залучення у виробничий процес, але вирішальним чином впливають на діяльність людей.

В чому різниця між природними ресурсами і природними умовами? Головним чином у тому, що поняття «ресурси» означає щось готове до споживання або є матеріалом для отримання цінностей. Між тим природні умови не можуть служити ні готовими продуктами, ні сировиною для виробництва. Вони лише створюють середовище, в якому живе і працює людина. До природних умов люди змушені пристосовуватися.

Найважливішими елементами в цьому відношенні є: географічне положення, риси рельєфу, тип грунту, рослинний покрив, клімат та інші. Від того, наскільки сприятливими будуть природні умови, залежить розселення людей, розміщення виробничих підприємств і розвиток галузей діяльності. Приміром, успіхів у рослинництві можна досягти, тільки якщо оброблювані культури отримають достатньо тепла та вологи. А ефективність роботи деяких енергетичних об’єктів визначається тривалістю світлового дня в регіонах їх розміщення.

Природні умови впливають і на вироблені витрати. Так, вартість будівництва споруд різного призначення залежить від характеру рельєфу і ступінь заболоченості території. В якості ще одного прикладу можна навести і видобуток корисних копалин – у разі їх залягання в зоні вічної мерзлоти витрати на розробку родовища і транспортування суттєво зростають.

Популярно: География