Yrbаn
26.04.2020 22:26
История
Есть ответ 👍

3. Проанализируйте достижения и недостатки индустриализации в Казахстане ( ) Достижения индустриализации Недостатки индустриализации

1.

2.

1.
2.​

258
293
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

кэтлин2005
4,7(58 оценок)

Достижения

1. Рк стал основным производителем цветных металлов

2. Было налажено производство никеля, олова, вольфрама

Недостатки

1. Экономическая отсталость Рк

2. дефицит квалифицированной рабочей силы

3. труднодоступность полезных ископаемых

поставьте и признайте ответ лучшим!

DanilOtlicnic
4,4(88 оценок)

ответ:Попит на продукти харчування істотно зріс, тож спровокував в Англії сільськогосподарську революцію: перебудову системи землекористування, зміну технологій обробки землі, селекцію насіння, порід худоби та інше. На зміну селянам-власникам землі приходили орендарі, які винаймали працівників. Усе це дозволило зробити англійське сільське господарство не тільки істотно продуктивнішим, а й більш вигідним. Адже попит на промислові товари неймовірно збільшився.

онлайн

ТЕХНО

LIFESTYLE

ЗДОРОВ'Я

СПОРТ

СМАЧНО

ДІМ

СІМ'Я

AUTO

ІНВЕСТИЦІЇ

ОСВІТА

LIKAR

ПОКЕР

ДИЗАЙН

АФІША

ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ КАРАНТИН В УКРАЇНІ 2020

Одна історія. Як промислова революція вплинула на життя людей

Одна історія

18:45, 1 травня 2018

2469

Читать новость на русском

Промислова революція або промисловий переворот – перехід від ручного, ремісничо-мануфактурного до машинного фабрично-заводського виробництва. Процес переходу взяв свій початок в Англії в 1740-80-х роках і тільки потім поширився іншими країнами Європи і США.

Підписуйся на

поштову розсилку від 24 каналу!

Попит на продукти харчування істотно зріс, тож спровокував в Англії сільськогосподарську революцію: перебудову системи землекористування, зміну технологій обробки землі, селекцію насіння, порід худоби та інше. На зміну селянам-власникам землі приходили орендарі, які винаймали працівників. Усе це дозволило зробити англійське сільське господарство не тільки істотно продуктивнішим, а й більш вигідним. Адже попит на промислові товари неймовірно збільшився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ОДНА ІСТОРІЯ. ЧОМУ ВІДОМИЙ ФАНТАСТ АЙЗЕК АЗІМОВ ПЕРЕБУВАВ ПІД СЛІДСТВОМ ФБР

На той час ручну працю використовували найбільше, тож аби задовольнити потреби усіх, треба було щось змінювати – переходити до більш швидкої та продуктивної системи виробництва. Сільськогосподарська революція дозволила вирішити й іншу проблему: знайти гроші на будівництво заводів і фабрик, навіть для тих галузей, де промислове виробництво раніше не використовували. Фабрики коштували в кілька разів дорожче, ніж мануфактури, отже капітали, накопичені в сільському господарстві, витратили на промисловість.

Таким чином в Англії було багатство природних ресурсів, вільні капітали, бажання і можливість вкладати гроші в різні сфери економіки і масовий попит на промислову продукцію. Зокрема і збільшення цін на таку продукцію та ринок збуту. Слідом за промисловою революцією в країні почала розвиватися система дрібних локальних банків, що забезпечували більш вільну циркуляцію коштів. Почалася також транспортна революція.

Популярно: История