Инка1999
12.02.2020 00:52
ОБЖ
Есть ответ 👍

1. Цінність це-
А) це те, що люди вважають важливим для свого життя, що визначає мету й мотиви їхньої діяльності, про що вони мріють і чого прагнуть;
Б) - це необхідність у чомусь, бажання володіти певними речами, відчуття нестачі, якщо бажання залишається незадоволеним.
В) це внутрішня установка індивіда діяти відповідно до своєї совісті і
свободи волі.
2.Матеріальні потреби це-
А) навчання;
Б) харчування;
В ) відвідувати кінотеатр, виставки
2. Духовні цінності
А) відповідальність Б) спілкування
В) житло
4. Загальнолюдські цінності
А) любов; Б) гроші; В) одяг;
5. Потреби розвитку:
А) забезпечити собі матеріальний комфорт Б) купувати гарні речі
В) домогтися визнання і поваги.
6. Духовність — це:
А) те,що є важливим для людини, за до чого вона оцінює і звіряє будь що в своєму житті, визначає власні пріоритети.
Б) внутрішній світ людини, її стрижень, творча спрямованість.
В) те що людині необхідно для нормального життя і розвитку
7. Позначте фактори, що сприяють формуванню духовної складової здоров'я людини:
а) спілкування з іншими людьми; б) нормальний стан організму;
в) психічні можливості людини 8. Дружба – це:
а) використання однієї людини іншою людиною задля власних цілей;
б) особистісні стосунки між людьми, духовно близьких, зі спільними інтересами;
в) сукупність тілесних, психічних і соціальних процесів та стосунків, в основі яких
перебуває статевий потяг і за до яких він задовольняється.
9. Позначте фактори, що впливають на розвиток особистості:
а) спадковість; б) фізичний стан людини; в) соціальне
середовище.

10. Вашому особистому зростанню сприятимуть:
а) інтерес до навчання, набуття нових знань, постійне розширення кругозору;
б) уміння відрізняти моральні вчинки від аморальних; в) уміння поважати свої й чужі погляди та принципи.

138
197
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

eidhei
4,8(6 оценок)

Життя кожної людини безцінне вже само по собі. Й тому, що воно є найскладнішою формою існування, й тому, що воно унікальне й неповторне, й тому, що воно скінченне і поки що таке коротке.

Життя - це безцінний дар, який людина одержує при народженні. Проте як вона зуміє розпорядитися цим даром - залежить від неї самої. Життя можна витратити на різні задоволення, на те, щоб отримати якомога більше приємних вражень і насолод. Але від такого життя можуть залишитись тільки приємні спогади, які є малою втіхою в старості.

Саме тому, що життя має величезну цінність вже само по собі, не варто розтрачувати його на щось менш цінне, в тому числі й на самі лише задоволення. Людина повинна дорожити своїм життям навіть тоді, коли воно не складається, коли в ньому більше незгод, ніж радощів.

Роблячи своє життя розумним та осмисленим, підпорядковуючи його великій меті, заповнюючи його самовідданою працею на благо людства, присвячуючи його іншим людям, людина сама значно збільшує цінність власного життя. І навпаки, якщо людина живе тільки одним днем, розмінює своє життя на багато дрібних випадкових справ, якщо вона шукає лише вигоди для себе або самих тільки задоволень, тобто живе виключно для самої себе або для самих тільки задоволень, тобто живе виключно для самої себе, то її життя й у самому кінці - перед смертю - варте стільки ж, а то й менше, як на самому початку - одразу після народження.

Життя дитини, яка поки що нічого не встигла зробити, а лише потребує постійної турботи та уваги, є величезною цінністю і для її батьків, і для суспільства.

По-перше, тому, що, допомагаючи стати на ноги іншій людині, батьки певною мірою вже виправдовують і власне існування, роблять його більш цінним. І всі батьки потай сподіваються, що їхні діти, коли виростуть, здійснять те, чого не змогли або не зуміли зробити вони самі.

По-друге, життя, яке щойно почалося, має особливу цінність, оскільки воно необмежене у своїх можливостях. У дитини все ще попереду. Кожна дитина за сприятливих умов може стати у майбутньому видатною особистістю, зробити багато прекрасного, доброго, корисного. Тому обов’язок і батьків , і суспільства - забезпечити кожній дитині гідні умови для її розвитку.

Інакше оцінюється вже прожите людиною життя. Саме близькість смерті невблаганно ставить перед людиною питання про те, заради чого вона жила, що вона зуміла або встигла зробити.

Якщо життя прожито марно або зроблено лише невелику частку того доброго, що могла й зобов’язана була зробити людина, то цінність життя набагато менше, ніж вона могла би бути. Усвідомлювати це - дуже нелегко.

Не слід впадати і в крайнощі, дуже часто притаманні особливо молоді, яка суворо судить про старших людей, вважаючи, що якщо хтось з них не здійснив нічого видатного, то життя його було безплідним. Не слід поспішати з висновками, бо тут легко помилитися. Життєві обставини бувають різними. Так, багато хто із старшої генерації через війну, нестачі повоєнних років прожив важке буденне життя. Будь-яка людина в старості заслуговує на шанобливе ставлення вже хоча б тому, що вона - жива людина. Й ще невідомо, як складеться життя тих, хто нині молодий і мріє про "висоти" життя, якими будуть під кінець життя вони самі.

барынмай
4,7(97 оценок)

За последние полтора десятка лет в России произошло не менее 11 пожаров, в каждом из которых погибло несколько десятков человек

Трагедия в торгово-развлекательном центре "Зимняя вишня" в Кемерово унесла более 60 жизней, став одним из крупнейших по числу жертв пожаров в России за последние десятилетия. Начиная с 2003 года, в стране вспыхнули не менее 11 пожаров, каждый из которых стал причиной гибели более 20 человек.

9 декабря 2006 года, наркологическая больница № 17, Москва

Жертвами ночного пожара в московской больнице стали 46 женщин - 44 пациентки и две сотрудницы медучреждения. Причиной пожара стал поджог, заявил тогдашний глава МЧС РФ Сергей Шойгу.

20 марта 2007 года, дом престарелых в станице Камышеватская, Краснодарский край

Почти час добирались пожарные до загоревшегося дома престарелых в станице Камышеватская из ближайшего города Ейска. В результате погибли 62 человека, в том числе одна медсестра, практически все они умерли от нехватки кислорода. 34 человека удалось . Позднее выяснилось, что в здании не было пожарной сигнализации, а эвакуационные пути были завалены. По данным следствия, причиной пожара стала непотушенная сигарета. В феврале 2009 года суд признал директора учреждения и завхоза виновными в нарушении правил пожарной безопасности и приговорил их соответственно к 3,5 и 4 годам лишения свободы.

я не поняла что ты имела ввиду

но вот

Популярно: ОБЖ