Есть ответ 👍

Як пристосувалися рослини і тварини до життя в екваторіальному лісі

118
352
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

npodolskaa191
4,6(100 оценок)

В екваторіальному лісі сприятливі умови для життєдіяльності рослин, тварин і мікроорганізмів, що особливо важливо для грунтоутворення. Для повного розкладання рослинних і тваринних залишків необхідно багато тепла, вологи і кисню. Всього цього в екваторіальному лісі досить і тому органічні речовини розкладаються до кінця і не накопичуються в ній. Ці поживні елементи рослини швидко поглинають, тому більша частина поживних речовин знаходиться в складі рослинного покриву. Жаркий клімат і велика кількість вологи сприяють розвитку густий вічнозеленої деревної рослинності. Екваторіальні ліси ростуть в кілька ярусів.

Додадкова інформація:

Екваторіальні ліси: Більшість тварин вологих екваторіальних лісів мешкають в кронах дерев. Тут живуть мавпи, кажани, змії, ящірки, багато птахів. Є й великі хижаки (наприклад, леопарди). Величезне значення в житті вологого екваторіального лісу мають комахи. Терміти безперервно руйнують залишки стовбурів дерев і старі опале листя, готуючи їх до подальшої переробки, яку здійснюють гриби і бактерії. Бджоли є головними запилювачами більшості лісових рослин.


Население дальнего востока составляет более 7 миллионов человек. как только поселенцы появились на территории дальнего востока (1639 г), они стали осваивать приамурье (северные части). а до этого момента эти территории были заселены даурами, дючерами, натками, гиляками. в течение длительного времени на дальний восток ссылали людей, неугодных правительству, на исправительные работы. но отбыв наказание, многие оставались здесь жить, увеличивая тем самым демографию края. национальный состав дальнего востока представлен: ; украинцами; татарами; коренными народностями (нанайцами, алеутами, коряками, эскимосами, чукчами и другими).

Популярно: География