Есть ответ 👍

Необхдно зробити лабораторне дослідження. Тема: розвиток втоми при статичному та динамічному навантаженні; вплив ритму й навантаження на розвиток втоми.
Завдання
1.Визначення втоми при статичному і динамічному навантаженні
- Візьміть вантаж масою 3-5 кг і тримайте його витягнутою рукою на рівні плеча. Зафіксуйте час, коли рука почне опускатися тремтіти і зовсім опуститься. Це настала втома .
- Після відпочинку візьміть той самий вантаж у руку , піднімайте його на той самий рівень і опускайте. Зафіксуйте час втоми в цьому випадку .

Висновок: При статичній роботі стомлення відбулося швидко , а при чергуванні роботи м'язів у проміжках між скороченнями втома наступає через більший проміжок часу.

2. Вплив ритму роботи і навантаження на розвиток втоми
- Послідовно згинайте руку з гантелями з різною масою (1, 3, 5 кг) з однаковою швидкістю. У кожному випадку порахуйте кількість рухів. Дані запишіть у зошит.
Висновок: при підніманні гантелів з різною масою ми гали, що, збільшуючи навантаження, втома наступала швидше, причиною є швидка витрата енергії м'язами, значне споживання кисню яке зменшує окисні процеси.

185
355
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Он характерен для многих червей, членистоногих и позвоночных; например, у нематод, дафний, иксодовых клещей и др. самцы значительно мельче самок (см. Карликовые самцы).

Популярно: Биология