Есть ответ 👍

У каждого из вас есть лист цветной бумаги. Представьте, что это одна маленькая частица земли, на которую падает солнце. Что видит солнце с высоты? Из предметов, лежащих на столе (силуэты различных предметов), следует выбрать те, которые могут видеть солнечные лучи, и украсить ими «землю». Подумайте, как разместить вещи"» Или: "ночью была метель. Все покрыто снегом. Подготовьте "снег" и покажите, как он давит на землю, деревья, крыши домов. Каким лучше делать "снег" - резать ножницами или перебивать пальцем и почему?»

254
289
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


ответ: "Ляльковий будинок" є одним з найвідоміших творів Ібсена, в якому випливає проблема самопожертви заради кохання. Він  поставив перед широким загалом читачів і глядачів нелегкі питання. Ібсен першим підняв завісу над приватним життям окремої сім’ї. Це довелося зробити задля того, аби розібратися в механізмі подружнього і родинного щастя. Саме від цього, на думку драматурга, залежить доля світу.

      Ляльковий дім  будується для ляльок. Отже, йому не потрібно бути рідним, міцним, надійним, адже головна його риса — несправжність. Він малий і легко руйнується, його не назвеш гостинним, рідним, адже ніякі з перелічених якостей лялькам не притаманні. Отже, з першого рядку п'єси виникає відчуття несправжності, штучності, легковажності, але, разом з тим, вишуканості і краси.

  За бездоганною службовою репутацією та зовнішньою пристойністю Торвальда Хельмера, чоловіка Нори, ховаються егоїзм, дріб'язковість, жорстокість, байдужість та лицемірство. Його лагідне ставлення до дружини змінюється на протилежне через курйозну ситуацію коли Нора взяла гроші в борг, щоб врятувати чоловіка. І той самий Хельмер замість подяки намагається позбавити Нору права виховувати дітей і жити з ним під одним дахом. Їхні погляди на життя виявилися протилежними: її жертовність заради сім'ї та егоїзм чоловіка не можна назвати однаковим ставленням до життя.

 Любляча мати, Нора грається з дітьми, як з ляльками. Інакше у ляльковому домі бути не може. Але ж вона — справжня. Саме тому жінка йде в нікуди, щоб жити справжнім життям. Сімейна ідилія виявилася лише гарною картинкою.

   Своїм твором “Ляльковий дім” Генрік Ібсен зробив кілька важливих драматургічних і соціально-психологічних відкриттів. На протязі XX століття тривала боротьба за повноцінну участь жінки в усіх сферах життя, а європейський театр пішов шляхом, накресленим норвезьким драматургом. А сімейна драма і сьогодні залишається найпопулярнішим літературним жанром.

Объяснение: за цей твір получила 11

Популярно: Другие предметы