Есть ответ 👍

Випишіть дієслова у дві колонки: 1) І дієвідміна; 2) ІІ дієвідміна. 1. Зсунути, гуркотіти, реготати, краяти, скреготіти, кроїти, оцінювати, бачити, белькотати, в’їздити, вміти, знітитися, муркотіти, кликати, сюркотати, вставити, зважити, збороти, підсісти, цокотіти, стругати, в’юнитися, тьмяніти.
2. Означити, знати, палахкотіти, свистіти, задріботати, іржати, вжалити, вдержати, хотіти, одужати, диркотіти, змокріти, збігти, тупотіти, бігати, удобрити, шепотіти, ойкати.
3. Лящати, клепати, скривати, кроїти, лютувати, дирчати, одужати, оборонити, диркотати, завадити, знати, вбігти, белькотіти, наколоти, збороти, оздобити, белькотати, свистіти, означати, волочити, скласти, знехтувати, ударити, сипати, згаснути, пищати, дихати.
Ключ. З других букв виписаних слів мають скластися: 1) пропущені слова у вислові В.Сосюри: “Всім … — і вічні ми будемо з нею”; 2) речення В. Симоненка: “Народ мій є! …!” 3) прислів’я.

188
255
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


кожного дня люди роблять добрі вчинки, і лише деякі з таких вчинків вважаються героїчними. наприклад, перевести стареньку бабусю або сліпу людину через вулицю – це добрий вчинок, але не подвиг. а от врятувати людину під час пожежі – вчинок, безумовно, героїчний. де ж полягає межа між добрим вчинком і героїчним? на мій погляд, добрий вчинок буде героїчним, коли людина, що робить цей вчинок, сама ризикує. рятуючи того, хто тоне, можна потонути і самому, а виносячи людей з палаючого будинку, ризикуєш отримати опіки, а то й загинути. саме тому рятувальників і пожежників називають людьми героїчних професій.   для мене особисто, героєм є та людина, яка пожертвувала чимось важливим або навіть власним життям заради когось або чогось. герої – це люди, які творять добро і заслуговують поваги. є заслужені герої, визнані урядом і відомі на весь світ, а є герої, про яких ми навіть не чули, і вони тихо продовжують жити в тіні

Популярно: Українська мова