Есть ответ 👍

ответьте на 3 вопроса надо ну

142
452
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

ьпоаь1
4,7(28 оценок)

композиция-это построение художественного произведения. Представляет собой художественно-образную, содержательно-формальную целостность — наиболее сложный и совершенный тип структуры, в котором все элементы органично связаны между собой.

Экспозиция – предыстория событий, лежащих в основе художественного произведения

Кульминация – наивысшая точка напряжения в развитии действия.

Развязка – исход конфликта. Это итоговый момент в создании художественного конфликта.

Замечать особенности композиции важно при анализе произведения. Компози­ционные приёмы нам лучше понять замысел писателя и его отношение к своим героям. (Поэтому читателям замечать их очень важно)

Объяснение:

Прямая экспозиция располагается в самом начале произведения: примером может служить роман "Три мушкетера"

Кульминация в «Трех мушкетерах» — сцена гибели Констанции Бонасье

Развязка может разрешать конфликт: так, в «Трех Мушкетерах» – это казнь Миледи.


Уже в ХVІ ст. у європейських культурах на зміну Ренесансові приходить бароко — один з реалістичних стилів. Бароко (від італ. barocco — вибагливий, химерний) склалося в Європі в умовах перехідної доби від феодального до капіталістичного ладу (ХVІ–ХVІІ ст.). Основна риса: у творах мистецтва цієї епохи світ відображається у протиставленні матеріального і духовного, емоційного і раціонального, природного і божественного.
Основна проблема: пошук відповіді на питання: у чому полягає справжня свобода людини — у її гідності, громадських правах чи матеріальній незалежності.
Розв’язання проблеми: повернення до середньовічних традицій. Використання релігійних мотивів. Ускладнення форми творів. Світогляд: природа — шлях до Бога. Життя людини уявляється залежним від випадку, зовнішніх впливів, від природи.
Теми для своїх творів письменники брали із сучасного їм життя і в основному правдиво відображали його. Для художнього відтворення вони добирали з навколишньої дійсності відповідний матеріал: трагічні події, вияви страждання людей від урядових утисків, чиновницького беззаконня, невлаштованості побуту, різних невдач тощо.
Герої цих творів — вихідці з усіх станів суспільства, але, як правило, позначені психічною неврівноваженістю, хворобливими або низькими пристрастями, пройняті настроями приреченості.
Для композиції творів бароко характерні динамічність, напруженість розвитку подій, ускладненість сюжету і разом з тим слабкість зв’язку між його частинами, несподівані повороти дії, раптові переходи від однієї думки до іншої, часом протилежної за змістом, прагнення сполучати несполучуване: реальне й фантастичне, високе й низьке, прекрасне й потворне, добро і зло.

Популярно: Литература