Есть ответ 👍

«В єдності сила народу» за повістю «Захар Беркут» на 2 сторінки

293
329
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Відповідь:

Пояснення:Від дорослих ми часто чуємо: "Гуртом і батька легше бити". Дійсно, якщо разом, то легше все вийде. Є казка, у якій старий батько подав такий приклад: одну гілочку легко зломити, а пучечок важче. Це все до того, що єдність — це велика сила. Ось і у повісті І. Я. Франка "Захар Беркут" зображено, як єдність, згуртованість та відданість своїй Батьківщині можуть до здолати найстрашнішого ворога.

Вражає своєю сміливістю Максим Беркут, син Захара, що з полону намагається до своєму народу. Мирослава, кохана Максима, нічого не злякалася і допомагає здолати монголів тоді, коли її батько став зрадником. Але головним героєм твору є Захар Беркут, що не лише стоїть над громадою і вміло керує, а й відважний та відданий своєму народові. Він наважується битись до кінця, не зважаючи на те, що його син у полоні монголів. Захар Беркут не дає батьківській любові переважити громадський обов'язок. Дії оборонців відважні і разом з цим точні. Спільнота працює, ніби одна людина. Розуміють один одного, вболівають за кожного. Прекрасна сила єдності показана у цьому творі, і підтвердженням думки про необхідність єдності є останні слова Захара Беркута: "Чим ми побідили? Чи нашим оружжям тілько? Ні. Чи нашою хитрістю тілько? Ні. Ми побідили нашим громадським ладом, нашою згодою і дружністю".

Я повністю згоден з цими словами ватажка тухольців. З історії ми знаємо багато прикладів, коли розбрат призводив до поразки. З неї ж таки ми довідуємось, що коли під час біди люди, князівства, країни об'єднувались, то завжди перемагали. Отже, сила наша в єдності, згуртованості, відданості своїй Батьківщині.


Калина – це невеличке деревце. люди здавна милувалися нею. її порівнюють з дівчиною. мов наречена, весною вкривається білим цвітом. влітку пишна та зеленоока тягнеться до сонця. восени вже виблискує золотом жовтогарячого листя. наливаються соком кетяги. взимку під білим покривалом снігу вона особлива гарна. звеселяє червоним кольором ягід усе навколо. закликає птахів поласувати ними.        калина - символ нашого народу. вона дуже гарна у всі пори року.     калина – гарне дерево. воно чудове навесні, коли квітує білим цвітом. цвіту дуже багато, тому майже не видно зелених листочків. влітку воно пишно вкрите зеленими різьбленими листочками. потім на гілках появляються кетяги малих круглих ягід. спочатку вони зеленого кольору. восени наливаються гіркуватим соком та червоним рум'янцем. після перших заморозків ягоди морщаться, проте стають дуже солодкими, тому їх полюбляють їсти пташки.   вродливих  дівчат у народній творчості часто порівнювали з калиною.      

Популярно: Українська література