Есть ответ 👍

-Какой урок учитель преподал своему ученику? -Как вы понимаете слова: « К познанию нет близкой дороги»? -Какими качествами должен обладать человек, который стремится к новым знаниям? -Кто нам обретать знания, которые ведут нас по жизненному пути? Приведите примеры. 2. Составьте бином фантазии (плавный переход мыслей) по исходной словесной паре: « Знание- счастье». умоляю

188
434
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1) дорога знаний бесконечная  

2) что  не легко достичь познания  

3) Быть любознательным  

4) Нам  учитель получать знания и ведет нас к своей цели  

Объяснение:

Chemist2001
4,5(49 оценок)

Виділяють три основних види казок: казки про тварин, чарівні казки, та соціально-побутові казки.

Казки про тварин — це казки, в яких головними героями є тварини — лісові та домашні, а також птахи та комахи. В образах тварин ми бачимо алегорію, тобто ці казки мають виразний соціальний підтекст. В цих казках ми бачимо звірів за суто людськими справами: вони воюють, обирають царів, судяться та ін. Ці казки висміюють людські недоліки та пороки такі, як заздрість, агресивність та жадоба. Розповідаючи про пригоди тварин, ці казки «підморгують одним оком на людей».

Чарівні казки породжені в докласовому суспільстві, пов'язані із світоглядом, звичаями та обрядами наших далеких предків. Головні герої, як правило, виявляються в двобої з темними силами (Ольдеквіт, Ох, відьми), які зазнають неминучої поразки. Головними героями як правило є богатирі, наділені неймовірною силою. Чарівні казки чітко підкреслюють перевагу добра над злом.

Популярно: Литература