Есть ответ 👍

Розкажіть, як відбувалася перша подорож Христофора Колумба. Які її наукові результати

143
368
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

skalkinalera
4,5(87 оценок)

3 серпня 1492 року з порту Палос в море вийшло три невеликих кораблі - каравели "Нінья", "Пінта" та "Санта-Марія"; найбільший з них був лише 20 м завдовжки. Екіпаж кораблів складався здебільшого з засуджених злочинців. Разом на трьох кораблях було 90 матросів.

Океан здався мореплавцям безмежним. Минуло 33 дні, як експедиція залишила Канарські острови, а землі все ще не було видно. На кораблях назрівав заколот. Колумб погодився повернутись, якщо впродовж трьох днів вони не досягнуть суші. На щастя для Колумба, 12 жовтня 1492 року пролунав довгожданий крик: "Земля!".

Незабаром Колумб відкрив ще декілька островів. Найбільший з них, що лежить на південний захід від Багамських островів, - Кубу - Колумб прийняв за півострів Азії. Від острова Куби Колумб пройшов на південний схід і на початку грудня був біля острова Гаїті, де до берега виходять "найчудовіші в світі долини". Цей острів Колумб назвав Еспаньйола ("Іспанський острів"). Незабаром Колумба спіткало нещастя: корабель "Санта-Марія" сів на мілину, і зняти його не вдалося. Частину команди - 39 іспанців - довелось залишити на Еспаньйолі в хатинах, збудованих з розібраного корабля, що зазнав аварії. Це було перше європейське селище в Америці, яке Колумб назвав Навідад (Різдво).

За відкриття у Новому Світі Колумб отримав звання "головного адмірала флоту". В інструкції від 29 травня 1493 року дон Крістоваль Колон величався адміралом, віце-королем і правителем відкритих островів і материка. Негайно почалася підготовка до наступного плавання.

Объяснение:


Гребень -  это вершина  волны, подошва -  это основание  волны . расстояние от подошвы до гребня - это высота волны, а расстояние между двумя гребнями - длина волны. или  так: — вершина — наивысшая точка гребня волны; — подошва — наинизшая точка ложбины волны; — высота (h) — превышение вершины волны; — длина (л)—горизонтальное расстояние между вершинами двух смежных гребней на волновом профиле, проведенном в генеральном направлении распространения волн;

Популярно: География