Есть ответ 👍

2. ответить на вопросы: 2.1 С чего следует начинать беговые занятия? 2.2 Чем отличается бег трусцой от обычного бега? 2.3 Почему бег трусцой безопасен для начинающих и людей пожилого возраста? 2.4 Как правильно должна ставиться стопа при беге, чтобы не было перенапряжения икроножных мышц? 2.5 Основные ошибки совершаемые начинающими при беге? 2.6 На каких дистанциях применяется низкий старт? 2.7 На каких дистанциях применяется высокий старт?

259
339
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Лучше всего бег начинать с разминки. Обычный бег это медленный темп, а трусцой это наиболее быстрый темп. Бег трусцой укрепляет мышцы, а также разгоняет кровь, укрепляет лёгкие! Нога должна при беге изгибаться, отталкиваться. Основные ошибки начинающих, они не делают разминку и получают травмы не правильно выполняют некоторые элементы бега. низкий старт применяют на коротких дистанциях. А высокий старт применяется на более дальних дистанциях.


Ламати списи навколо питання, якій літературі - українській чи російській - належить Микола Гоголь сьогодні є недоречним, вважає літературний критик Костянтин Родик. Це все одно, що сперечатися про культурну приналежність Франца Кафки - чеського письменника єврейського походження, який писав німецькою мовою. Щодо Гоголя, то він, зазначає Костянтин Родик, приречений був усе життя коливатися між великодержавністю і своїм українським походженням. «Якщо раціонально він схилявся до підтримки самодержавства, до підтримки імперської ідеї, то в підсвідомості він залишився тим співцем України, яким ми його бачимо, наприклад, в ранній редакції «Тараса Бульби». У Гоголя ще за життя було багато недоброзичливців, які вважали, що він показав Росію (особливо в «Мертвих душах» і «Ревізорі») з негативного боку. Це свідчить про такі прориви його підсвідомого українства, які Гоголь у собі притлумлював». Однак вираз про те, що вся російська література вийшла з Гоголівської «Шинелі», є на загал правдивим, вважає літературний критик.

Гоголя можна вважати першим невротиком у слов’янських літературах, стверджує письменник Андрій Бондар. Хворобливі фантазії Миколи Васильовича вилилися в терпкий різнокольоровий містично-реалістичний коктейль його творів. Причому теплі, соковиті тони присутні у його доробку на українську тематику, а у більш жорсткі, чорно-білі кольори розфарбовані твори петербурзького періоду. «Людина з невротичним темпераментом може дуже часто змінювати свої настрої і змінювати ставлення до своєї творчості», - говорить Андрій Бондар.

Объяснение:

Популярно: Другие предметы