До ть написати легенду про кішку

218
446
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Наші предки вважали кота тваринам Велеса, бога худоби, землеробства і поезії. Тому нам всім відомий Кот-Баюн - величезна чудовисько, що сидить на залізному стовпі і своїми казками присипляє богатирів, а потім їх їсть. Втім, Баюна можна було зловити і приручити, тоді його казки ставали лікувальними для власника.Крім того, кішки в слов`янської міфології завжди були пов`язані з домовиком і овинники, обидва зберігача могли перетворюватися в котів або спілкуватися з ним. А ще обидва любили молоко, яким кішки з ними охоче ділилися, вважаючи за краще мишей.

У розповідях Бажова, що зберегли для нас заводські уральські легенди, часто згадується Земляна кішка. На Уралі вважалося, що живе цей звір під землею, а над землею стирчать лише його руді, вогняні вуха. Де здадуться такі вуха - там скарб заритий. А з`явилося таке повір`я, мабуть, завдяки сірчистим вогників, що виривається з гірських пустот.


Тарас шевченко "тополя" метафори: без милого батько, мати - як чужії люди. без милого сонце світить - як ворог сміється. нехай в*яне, поки закопають. кохайтеся, любітеся, як серденько знає. епітети: як квіточка, чорнобрива, лебедонько, тополенько, стан високий, лист широкий, бабусю,  голубонько, моя сиза, моя пташко. фразеологізми: без милого скрізь могила. серце ниє.  пішов - та й загинув. чуло серце недоленьку - сказати не вміло.

Популярно: Українська література