Есть ответ 👍

Спільне та відмінне у козацьких та чумацьких ​

239
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Визначити спільні та відмінні риси в козацьких та чумацьких піснях пропоную так:

До спільних рис можна віднести: тематику (а саме зображення нещасної долі народу), наявність історичної основи у творі, мажорний настрій, художні засоби (а саме використання постійних епітетів, застосування прийомів паралелізму, вживання слів зі зменшено-пестливими суфіксами, окличних речень).

До відмінних рис можна записати: у козацьких піснях переважають патріотичні мотиви, засуджується державна зрада, підноситься слава та мужність козаків; а у чумацьких відчувається злиття з природою, мотиви туги за домівкою, тривога за інших чумаків.


1. щоб "через гірку безнадію перекинути місточок" білий кінь шептало: б: виправдовував дії конюха степана2. кінь шептало соромивсяв: і, підневільного становища3. дія в повісті-казці ю. винничука "місце для дракона" відбувається: г: в люботинському князівстві4. драконові в повісті-казці ю. винничука "місце для дракона" було: в: вісім років5. установіть відповідність між героями повісті-казки ю.винничука "місце для дракона" та їх характеристиками: 1: раніше утримував невелике військо, та, оскільки не було війн і воно влітало йому в дзвінкий гріш, розпустив його - князь2: навчає грамоти, намагається врятувати грицька, але з острахом, йому це не вдається - пустельник3: добрий, пише вірші, не бажає людям робити зла, мріє стати метеликом - грицько4: неговіркий, має великий військовий досвід, справжній герой - лаврін6. установіть відповідність між героями повісті в.чемериса "вітька + " та їх характеристиками: 1: високий, худий, з рідким білявим чубчиком, не міг і хвилини спокійно всидіти на місці - вітька2: добродушний, опецькуватий, не ходив, а котився; дуже любить читати, хоча не завжди розуміє про що книга - федько котигорошко3: прилизаний, напахчений одеколоном мамин синок; ябеда і боягуз, хвастун і брехун - петро білий4: не йде, а пливе, ледь торкаючись землі; в білих черевичках; з маленькою голівкою - галя козачок

Популярно: Українська література