Есть ответ 👍

Правопис числивників​

244
415
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


У складних числівниках у кінці першої частини м’який знак НЕ пишемо: п’ятнадцять, шістнадцять, дев’ятнадцять, п’ятдесят, шістдесят, п’ятсот, шістсот, дев’ятсот (див. Вживання м’якого знака).

Порядкові числівники на -сотий, -тисячний, -мільйонний, -мільярдний пишуться одним словом, і перша частина в них стоїть у родовому відмінку (крім сто): трьохсотий, двохтисячний, двадцятип’ятитисячний, двохсотп’ятдесятимільйонний (але: стотисячний) (див. Відмінювання числівників).

У порядкових числівниках, утворених від назв десятків, перша частина не змінюється: п’ятдесятий, шістдесятий, сімдесятий, вісімдесятий.

Правопис відчислівникових складних слів

На початку складних слів (прикметників, іменників) перші чотири числівники мають форми одно-, дво-, три-, чотири-: двоповерховий, триярусний, чотирикутник.


Мені дуже сподобавлось у зоопарку. адже там я побачила багато тих звірів, про яких дізналася на уроках природознавства та біології. однак я відкрила для себе і нових цікавих тваринок. проте найбільше мені малесенькі ведмежатка, адже вони так мило . коли я повернулася додому, я почала шукати цікаві факти про ведмедів. мені захотілося стати зоологом.

Популярно: Українська мова