Есть ответ 👍

Відмінювання числівників хто може 58,8,945

124
386
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


58

Объяснение:. Н. в п'ятдесят вісім. Р. в п'ятдесяти восьми. Д. в п'ятдесятьом вісьмом. З. в п'ятдесят вісім. О. в п'ятдесятьма вісьма М. в на п'ятдесяти восьми.

8 Н. в вісім. Р. в восьми. Д. в вісьмом З. в вісьмох. О. в вісьма. М. в на восьми. 945 Н. в дев'ятсот сорок п'ять. Р. в дев'ятисот сорока п'ятьох. Д. в дев'ятистам сорока п'ятьом. З. в дев'ятсот сорок п'ять. О. в дев'ятьмастами сорока п'ятьма М. в на дев'ятистах сорока п'ятьох


Довіряй, але перевіряй – так говорить народне прислів’я. Йдеться про спільне найбільш доцільне ставлення до інших людей. Тобто потрібно в цілому висловлювати певне позитивне відношення, але при цьому не покладатися на інших надмірно.

Довіра є можливість повністю покластися на іншу людину. Коли ви комусь довіряєте, то і перевіряти нічого не потрібно. Саме в цьому справжня суть істинної довіри: ви завжди впевнені в іншій людині, в будь-якій ситуації.

Звичайно, тут мова йде про ідеальний варіант, який не завжди існує в цьому світі. Як правило, люди навіть не особливо можуть довіряти самому собі, не тільки іншим. Багато людей легко змінюють власні погляди і думки, тобто стають іншими.

Найелементарніший приклад ігається у дітей, які говорять про те, якими незалежними і цікавими людьми вони стануть. Дитина, яка хоче стати дорослим, дивиться на чужі негативні якості і думає, як стане зовсім іншою і не такою. Проте, з віком з’являються справи, турботи і яскрава особистість перетворюється в банальність.

Чи могла така дитина довіряти самій собі? Навряд чи. По суті, таким людям потрібно довіряти не собі, а перевіреного досвіду.

Популярно: Українська мова