Есть ответ 👍

Біоінформатика - молода галузь біології, що стрімко розвивається. Які завдання вона вирішує? Як вона пов'язана з такими біологічним дисциплінами, як молекулярна біологія і генетика​

285
428
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Біоінформа́тика — галузь обчислювальної біології, що застосовує машинні алгоритми і статистичні методи для аналізу великих наборів біологічних даних, які, як правило, складаються з великого числа нуклеотидних (ДНК і РНК) та пептидних (білки) послідовностей і даних структури білків. Головні напрямки досліджень біоінформатики включають вирівнювання послідовностей, пошук генів, збірку геномів, вирівнювання структур білків, передбачення структури білків, передбачення експресії генів та білок-білкової взаємодії та реконструювання процесу еволюції. Великим напрямком досліджень біоінформатики — отримання високоякісних послідовностей геномів з фрагментів послідовностей, отриманих за до традиційних методів секвенування ДНК та конструювання сигнальних мереж за даними ДНК-мікрочипів. В останньому випадку біоінформатика нерідко перетинається з системною біологією.

Хоча терміни біоінформатика і обчислювальна біологія часто взаємозамінюються, останній указує на ширшу галузь, що також включає розробку алгоритмів і конкретні обчислювальні методи та моделювання біологічних (математична біологія) і біохімічних (обчислювальна хімія, молекулярне моделювання) процесів[1]. Часто також біофінформатику розглядають як галузь біомедичної інформатики.

Alfa1sames
4,6(65 оценок)

гидра относиться к роду кишечнополостых и классу гидроидных

тело гидры цилиндрической формы. на переднем конце тела расположен рот, окружённый венчиком из щупалец (как кальмар кароч) гидра обладает радиальной симметрией.

гидра имеет несколько типов клеток:

эпителиально-мускульные клетки (основная масса клеток гидры)

железистые клетки энтодермы (растворяют пищу)

интерстициальные клетки (неопределённые клетки. могут превратиться в любые другие клетки)

нервные клетки (позволяют ощущать прикосновения и боль)

стрекательные клетки (расположены на щупальцах. они нужны для охоты. при прикосновении парализует жертву и позволяет гидре её сьесть)

ктстати о рационе. в основном гидры питаюся циклопами (одноглазыми мелкими животными) или другой "мелочью"

вот основная информация о гидре в варианте

Популярно: Биология