Есть ответ 👍

Текст на тему как я провела лето на украинском языке

185
428
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Літо - приголомшлива пора. Я з великим нетерпінням чекала канікул, і ось нарешті вони настали. У перший тиждень канікул я разом з хлопцями з художньої школи ходила на пленер. Ми там зображували квіти, дерева, траву, і багато чого ще. Після пленеру я кілька разів їздила в село. Ми їздили туди всією сім'єю, щоб надати до бабусі з дідусем. Іноді я залишалася в селі ночувати. А коли поверталася додому, то відвідувала подружок і ходила з ними гуляти. А потім почалася спекотна пляжна пора. Ми з сестрою майже щодня їздили на пляж, де купалися і загоряли. На жаль ... Літо промчало дуже швидко! І вже знову пора в школу.

Объяснение:

Поставь лайк )


1.опис мишки: така,як і другі: сіренька,маленька,кінчасті вушка,довгий,гдадкий хвостик 2.мешкання мишки: в самім кутку хати, де нога від ліжка щільно притикає до стіни, мала свою нору. мешкання не розкішне, але безпечне.  3.на подвір ї вже не боялася нікого: там не боялася нікого. ні пишно вбраного когута, що ходив, мов жандар, ні круторогого вола, що лежав біля стайні, мов гора, і румигав, ні господині, що на ціле село тарахкотіла терлицею, а язиком ще голосніше, ніж терлицею,— нікого! бігла на поле.4.зустріч із сестрами: там стрічалася з своїми сестрами, із міста.5.розповідь мишей про місто: їм, просто, пропадай! ніде ні крушннки хліба, ні одної крупинки, нічого. господиня, як крає хліб, то над тарілкою, а крає так тонко, що руку крізь краянку видно. як пряче із стола, то кришки на долоню згортає і дитині до рота несе, щоб з голоду не кажуть, війна. люди людей мордують, не мають часу працювати на хлі»6.розповідь мишки про її життя: «у моїх господарів не те. єсть чим поживитися. коли я й вибігаю в поле, то це не з голоду, а так із привички, щоб подивитися на світ, бо у норі скучно. все з тими дітьми, та й з тими дітьми. такі вам неслухняні, пищать, а на мені шкура терпне, щоб господар не вчув. о, мій господар дуже страшний. його всі бояться. колись, ту двох кабанів забив. такі здорові кабани, а він їх порізав. сало повісив у димарі, коптить. а м'ясо їдять. добре їдять. вночі приходять якісь чужі люди, і він їм продає. за гарні гроші. гроші ховає у ящик під ліжком, недалеко від моєї нори. іноді, як ціле село спить, перед хату заїжджає візок. злазить двоє людей і з хати виносять м'ясо, масло, яйця, крупу і сало. таке чутке сало, що аж в носі »7.городянка: «змилосердіться, господине, дивіть! ніг собі в цих проклятих колодках не чую. у мене хора дитина, як мені без молока вертати? най би хоч перед смертю напилося. совісті нема на тую муку дивитися. я ж — мати. я вам цього, спасителько моя, во віки не забуду. я вам гроші в суботу принесу, так мені боже дай спокійно сконати, що »8.брехня господині: «мої корови тільки молока , що кіт наплакав. от, дою, щоб не запустити. прийдіть, як отеляться. тепер ми самі не маємо що пити. спитайте в наших сусідів. може продадуть; вони на гроші ласі і рідного батька продали б, а в нас нема що продавати, хоч і хотіли б».9.мишка руйнує гроші: вона припала до деревляного ящика і гризла, і гризла, і гризла. зразу ящик, а там і гроші. працювала цілу ніч. в днину відпочивала, а на ніч дальше до роботи. так кілька діб, аж не було що гризти.10.чвари господаря і господині: «це ти тому винна, це ти! »

«всьому я винна, всьому »— плакала жінка.

а господар кричав: «я нераз говорив, що треба нам кота, великого, здорового кота, а ти ложки молока жалувала для його: ти! ти! ти! »

11.мишка тікає з дому: але мишка не чекала, що дальше буде; моргнула на дітей, і вони шнурочком вибігли крізь відчинені двері на поле

Популярно: Українська література