Есть ответ 👍

Нужно классифицировать почву по шести признакам (Тип почвы; Подтип почвы; Род почвы; Вид почвы; Разновидность почвы; Разряд почвы) 1.) Серозем светлый суглинистый на лессе
2.) Светло-каштановая сильносолонцеватая тяжелосуглинистая на тяжелом карбонатном суглинке
3.) Чернозем типичный легкосуглинистый на лессовидных суглинках
4.) Бурая лесная оподзоленная суглинистая

205
471
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

89086443040
4,6(86 оценок)

Клімат Азії надзвичайно різноманітний. На півночі він дуже холодний, на півдні — жаркий, на східних і південно-східних окраїнах материка переважно вологий, а в центральних районах — посушливий. Першопричина різноманітності клімату Азії — нерівномірне надходження на її поверхню сонячної радіації, що пов'язано з розташуванням цієї частини світу в усіх географічних поясах Північної півкулі. Так, області Азії біля екватора отримують удвічі більше сонячної радіації, ніж території за Полярним колом.

За картою атласу визначіть середні липневі та січневі температури повітря на півночі й півдні Азії.

У східній частині Азії широтне простягання ізотерм змінюється на майже меридіональне. Пояснюється це наявністю тут високих гірських пасом, а також взаємодією суходолу з океаном. Така взаємодія відбувається через циркуляцію повітряних мас між суходолом і океаном, що зумовлено нерівномірним нагріванням їх у різні пори року.

Узимку, внаслідок інтенсивного охолодження Євразії, у глибинах материка утворюється область високого тиску — Азіатський максимум. Повітря тут дуже сухе й холодне. Середні температури в центрі Азії становлять -24°С, але часто морози сягають і -40°С.

Популярно: География