Есть ответ 👍

План рассказа "ходят по земле поезда

215
215
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Сочинение на тему: "Ходят по земле поезда"

На против железной дороги есть маленькое село. В этом селе живет мальчик Абили. Он мечтал побывать в поезде. Однажды один из поездов застрял на против этого села. В селе не осталось ни одной курицы, уток, вообще на деревьях фруктов не осталось. Все пошли продавать всё людям с поезда. Из поезда вышла девочка с розовыми чулками, розовым пальто, розовой шапкой и с розовыми щеками.Она подошла к Абили и с Как тебя зовут? -с розовая девочка

-Абили. -ответил мальчик

-Как?

-Абили.

Розовая девочка пошла к синим, зеленым и красным девочкам. Она показала на Абили и все они засмеялись. Из окна поезда женщина выкинула книгу с мусором. Абили взял книгу и там написано:

"я не Пушкин, ни Крылов

не могу писать стихов.

но хочу сказать три слова

живи, учись и будь здорова!

твой Руслан"

Абили вырос и сдал экзамены. Его с двумя ребятами решили отправить в Москву. Абили сел на поезд и понял что тот поезд не забрал его сердце она осталось здесь.

Если тебе понравилось сочинение, то поставь мой ответ лучшим!


Патріотичні ідеї

1. Ідея служіння батьківщині, самоутвердження народу, боротьби проти соціального, національного, релігійного гноблення.

2. Відображення реальних подій у легендаризованій формі, надання реальним фактам героїчного змісту, національного й релігійного пафосу.

3. Історична конкретність, зв'язок із певною добою. Автори творів – невідомі учасники та очевидці певних історичних подій, мандрівні співці (у Франції – жонглери, у Німеччині – шпільмани, в Іспанії – хуглари, в Росії – скоморохи та ін.)

4. Органічне поєднання реальних історичних фактів і постатей з вигаданими подіями та персонажами. Поєднання фантастичного й реального.

5. Герої – сини свого часу, народу; уособлення ідеї національної незалежності, етичних і соціальних норм свого народу.

6. Основна тема – боротьба із зовнішніми ворогами за віру, незалежність народу та об’єднання країни, протистояння у міжусобних чварах.

Примітка: Український героїчний епос виник за сивої давнини. На його перші вияви натрапляємо ще в українській обрядовій поезії, казках, легендах, переказах. Яскравим прикладом героїчного епосу Київської Русі є «Слово про похід Ігорів», доби Козаччини – думи й історичні пісні («Козак Голота», «Пісня про Байду», «Самійло Кішка», «Маруся Богуславка», «Перемога під Корсунем» та ін.) Героїчний епос нерідко ставав підґрунтям , на якому розвивалися різні літературні форми. Впродовж століть героїчний епос був потужною ідеологічною силою, що формувала політичний і моральний світогляд народу.

Популярно: Литература