Dobrota2017
21.08.2021 14:19
История
Есть ответ 👍

Визначити основні подіі 19- поч. 20-го ст.ст. в історіі Украіни.

176
409
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

giyosjjj
4,4(54 оценок)

Україна з кінця XVIII ст. до 1917 р. залишалася під владою чужих імперій. Після трьох поділів Польщі (1772, 1793 та 1795 p.) майже всі українські землі опинилися під владою Росії. Лише західноукраїнські землі - Східна Галичина, Північна Буковина та Закарпаття належали Австрійській На початку 60-х років розпочався новий етап боротьби за розв’язання основних проблем буржуазно-демократичних перетворень у Габсбурзькій Австрії. Як і під час революції, знову на передній план почали виступати національно-визвольні тенденції, проте могутнього національного руху не виникло. У зв’язку із цим постав ряд запитань. У якому стані опинилося населення Галичини після того, як 1867 pоку Австрійську імперію було перетворено на двоїсту Австро-Угорську імперію?

Объяснение:  -По-перше, незважаючи на роз’єднання державними кордонами, у другій половині XIX ст. тривав процес консолідації української нації, посилились суспільно-політичні та культурні зв’язки між західно- та східноукраїнськими землями.

-По-друге, в умовах переслідування царатом української культури поступово зростала роль західноукраїнських земель і зокрема Галичини в національно-культурному русі, в якому також брали участь передові сили Східної України. В Галичині розгорнули свою діяльність світочі української культури, виникли культурно-освітні й наукові установи, періодичні видання, які набули загальноукраїнського значення.

-По-третє, під впливом передового національно-культурного руху зростали національна самосвідомість населення Західної України, його боротьба за об’єднання всіх українських земель у єдиній демократичній державі.

anna228po
4,5(22 оценок)

я определяю понятие домового так – это астральная сущность, зарифмованная с домом не только как с предметным объектом, но и духовно соответствующая сути дома, семьи. чаще всего, домовыми становятся люди, которые не отработали прижизненно взаимосвязь со своим жилищем. причины «зависания» могут быть различны, в основном это сильное осознание себя с пространством дома (квартиры) и привязка к жилью, страх его оставить, беспокойство о дальнейшей его судьбе. домовые могут выглядеть соответственно вашему представлению о них, но это только если вы и домовой созвучны духовно друг другу.

если вы на чужой территории (съемная квартира и то там домовой может выглядеть так, как он сформирован своим хозяином, или как он себя ощутил в этом жилье в первый раз в качестве домового. у домового с хозяевами жилья обычно общая направленность — забота о жилье, быте, взаимоотношениях людей в семье, защита семейного очага. это если домовой ваш, родовой. все домового обычно носят характер намёка на событие. намекать домовой может так: это может быть сон, потеря неожиданно предметов, причём - в самый неподходящий момент. как такового давления на людей в семье домовой обычно не оказывает. не забывайте, что в современном мире домовой может жить в офисах, гаражах, студиях, мастерских и прочих служебных помещениях. подружитесь с домовым и ваша жизнь станет легче и счастливей!

Популярно: История