Есть ответ 👍

Логічний ланцюжок до твору Р. Акутагава ,,Павутинка

262
362
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

arishkakorneva
4,8(100 оценок)

Мета:

навчальна: зацікавити учнів творчістю японського письменника Р. Акутаґави, розширити знання про притчу та новелу як літературні жанри, схаракте­ризувати образи Будди та Кандати;

розвивальна: розвивати навички виразного чи­тання прозових творів та їх коментування, мов­лення, уміння доводити свою точку зору, визнача­ти прихований повчальний зміст, виокремлювати фантастичні елементи, розкривати філософський зміст притчі;

виховна: прищеплювати учням толерантне став­лення до людей, гуманістичне світобачення, до­броту, порядність, чуйність, милосердя та бажання підтримати ближнього скрутної хвилини; розвивати потребу робити добро, не чекаючи на винагороду.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: тексти новели Р. Акутаґави «Павутин­ка», мультимедійна презентація за темою уроку, медіа- засоби, словники літературознавчих термінів, крос­ворд, роздавальний матеріал за темою уроку, картка самоконтролю.

Теорія літератури: новела, притча, підтекст.

Випереджальне завдання: учні мали прочитати новелу Р. Акутаґави «Павутинка»,підготувати індивідуальні повідомлення (цікаві факти про Японію).

ХІД УРОКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Учитель. Діти, подивіться одне одному у вічі, посміхніться, адже, даруючи усмішку, ми тим са­мим бажаємо одне одному добра, гарного настрою та здійснення добрих справ цього дня.

МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Учитель. Сьогодні ми продовжуємо мандрі


1.лотосовий ставок                                     2.погляд Будди                                          3.страшний розбійник Кандатів              4.райський павучок                                  5.опускання павутини до глибини пекла  

6.занурення на саме дно озера              7.засмучене лице Будди


знакомимся мы с печориным в " белле" рассказывает о нем максим максимыч "славный малый,но с большими странностями" здесь описана его внешность, прекрасно сложен,элегантно одет, нежное, почти женское лицо,обрамленное белокурыми локанами особое внимание уделяется глазам ""они не смеялись, когда о смеялся"

в предисловии к роману сам автор пишет, что его герой--"это портрет, но не одного человека, а портрет, составленный из пороков нашего поколения в полном их развитии". сам  лермонтов вот что говорит о своем главном герое "может быть, некоторые читатели захотят узнать о характере печорина? мой ответ-заглавие этой книги"

 

Популярно: Литература