Есть ответ 👍

Перекласти словосполучення українською мовою:
академический час, возникновение спора, книжный шкаф, кратко командировка, почтовый ящик, договор аренды, при эксплуатации, автор изобретения, административное взыскание, аттестационная комиссия, в течение последнего времени, ведущий специалист, действовать на основании, временное пользование, при хранении, в конечном итоге, годовщина основания, гербовая печать.

197
476
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Академический час - академічна година

возникновение спора - виникнення суперечки

книжный шкаф - книжкова шафа

кратко командировка - короткочасне відрядження

почтовый ящик - поштова скринька

договор аренды - договір оренди

при эксплуатации -  при експлуатації

автор изобретения - автор винаходу

административное взыскание - адміністративне стягнення

аттестационная комиссия - атестаційна комісія

в течение последнего времени - протягом останнього часу

ведущий специалист - провідний фахівець

действовать на основании - діяти на підставі

временное пользование - тимчасове користування

при хранении - при зберіганні

в конечном итоге - в підсумку

годовщина основания - річниця заснування

гербовая печать - печатка з гербом


Опис яблук

на картині катерини білокур я бачу великі круглі яблука. вони лежать на м’якому полотні, яке нагадує строкату бабусину хустку, і дуже свіжими та соковитими.  схоже, що бабуся тільки-но назбирала їх для своїх онуків і дбайливо загорнула у хустинку.

до того часу як дозріти, кожне з цих дев’яти  яблук півроку висіло на дереві. виблискуючи на яскравому сонці червоними щоками, плоди  наповнилися чудовим  запашним  ароматом. прекрасний ніжний запах стиглих яблук з саду неможливо сплутати ні з чим. а  дивовижний, трохи кислуватий смак цих улюблених усіма фруктів краще меду.  вони так і спокушають спробувати їх на смак, відчути, як вони хрумтять…

віддалік від яблук  художниця зобразила двох маленьких жовтогрудих пташок — синичок. вони дуже реалістично, майже як живі, та органічно вписуються у  загальну композицію картини. однак їм відведена другорядна роль у сюжеті натюрморту.  художниця  дещо несподівано  зобразила фон — задній план картини. на ньому здіймається похмуре небо, під яким розкинувся мальовничий зелений сад. неласкаве синьо-сіре небо контрастує з квітучими деревами  та яскравими кольорами  яблук й робить їх більш виразними.  квітучі гілки яблуні динамічно переплітаються, ніби колишуться від легкого подиху вітерця. з’являється відчуття, мов ніжні біло-рожеві квіточки зав’язі плодів виділяють у повітря любі пахощі весни. і якщо вдихнути на повні груди, цей тонкий солодкуватий аромат наповнює легені й приємно розходиться по всьому тілу.

ми бачимо, як кисть живописця майстерно поєднала два жанри — натюрморт і пейзаж. соковиті яблука на передньому плані, немов маленькі сонечка, випромінюють світло і висвітлюють картину теплими фарбами. вони символізують родючість рідного краю і гостинність його мешканців.

є логічне протиріччя між квітучими буйним цвітом деревами, що відбувається навесні, і стиглими яблуками, які дозрівають лише в кінцу літа – на початку осені. але на перший погляд це непомітно, і сюжет картини виглядає дуже органічно. в такий спосіб відхилення від реалізму автор намагається передати торжество весни, свято вічної молодості та життя у процвітанні.

картина «богданівські яблука» не може не подобатися, адже вона втілює красу і велич сільської природи, її садів і полів.  цей геніальний витвір рук людських демонструє високий професіоналізм та художню майстерність митця.

Популярно: Українська мова