Есть ответ 👍

Художні засоби чомусказати й сам не знаю

143
407
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Худ. засоби

Епітети: «вечоровім виднокрузі», «темнім лузі», «ревний біль», «ревний жаль».

Персоніфікація: «обрій землю обніма», «стежина … пішла, не повертає, стеле…».

Метафора : «живе у серці … стежина», «нема кінця їй (стежині) та й повороту теж нема», «біля серця стеле цвіт», «дощами мита-перемита, дощами знесена у даль», «між круглих соняхів із літа мій ревний біль і ревний жаль»

Повтори : «Ота стежина в нашім краю Одним одна біля воріт», «Дощами …», «одним одна», «нема кінця … теж нема», «мита-перемита», «ревний біль і ревний жаль».

Образи-символи: серце (джерело почуттів), стежка (любов до рідного краю), край (батьківщина), ворота (життєвий вибір), вечір (плин часу), цвіт (надія, оптимізм), дощі (сльози жалю), соняхи (дитинство, батьківське благословення).


Устим  був не дуже високий, але плечистий, незвичайно сильний, дуже розумний лицар. не любив розбійників, сильно карав даремних злодіїв. житель с. гуменці мисливський згадував, що одного разу кармалюк відібрав багато золота у місцевого здирника і роздав бідним, обірваним жінкам, що йшли по дорозі. на прощання сказав: «беріть золото, хай діти ваші вдома не плачуть… як мене десь вб'ють, споминайте кармалюка…»

Популярно: Українська література