Есть ответ 👍

ОЧЕНЬ НУЖНО Чи можливо втратити iндивiдуальнiсть під впливом повсякденного життя( за тором В. Дрозда "Бiлий кiнь Шептало)

208
449
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Сірі та повсякденні дні пригнічують кожну людину. І, безумовно, настрій та яскрава індивідуальність людини залежить від неї самої. Але іноді саме навколишній світ починає морально впливати на твоє психологічне здоров'я. Людина починає втрачати ту саму віру в краще, той індивідуальний стан. На прикладі Шептала можна сказати, що ці люди досить сильні духом, але все ж потрапляють під вплив гнилих та заздрісних людей.


Історія створення українського гімну починається 1862 року, коли український етнограф, фольклорист і поет Павло Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна».

Одразу після написання вірша його поклав на музику друг і однодумець П. Чубинського М. Лисенко. Створена на його мелодію пісня набула певного поширення на Наддніпрянщині і час від часу звучала до початку XX ст. Згодом музику до вірша П. Чубинського створив і К. Стеценко. Проте остаточно пісня-гімн «Ще не вмерла Україна» утвердилась у свідомості українського народу саме в співавторстві П.Чубинського і М. Вербицького.
На хвилі піднесення українського патріотичного і духовного життя на в 60-х роках XIX ст. в одному із львівських журналів було надруковано вірш «Ще не вмерла Україна». Цей вірш сподобався М. Вербицькому своїм патріотичним змістом, легкістю форми, і він поклав його на музику спочатку як солоспів у супроводі гітари. Згодом М. Вербицький зробив із пісні- солоспіву хорову композицію.

Популярно: Українська література