Есть ответ 👍

Твір моя улюблена книга "Чарлі і шоколадна фабрика

124
390
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

mmmmm30
4,5(52 оценок)

Відповідь:

Чи вірите ви у дива? Більшість людей, на мою думку, відповість на це питання ствердно. Хоча будуть і такі, що вважатимуть їх дурницею і нісенітницею. Мабуть, у них немає фантазії і вони досить нудні.

Повість Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» розрахована зовсім на інших читачів. Книга не досить звична. На перший погляд, вона надзвичайно схожа на звичайнісіньку казку. Так, у ній багато казкових елементів: маленькі люди умпа-лумпи, водоспади, які змішують шоколад, телевізори, з яких роздають шоколад, тощо. Але, коли прочитаєш більше, поступово починаєш розуміти, що усе насправді набагато складніше. І пригоди, що сталися з Чарлі, та його друзями, зовсім не випадкові. Автор ненав'язливо розповідає дітям про те, чого не слід робити у житті. За зовні смішними пригодами дітей криється глибока мудрість. Адже Авґустус Глуп потрапив у механізм зовсім не випадково: йому слід було змінитися. Віолета Борегард, яка ніколи не розлучалася із жуйкою, мала дуже гарний урок, коли перетворилася на величезну чорницю. Вередлива дівчинка Верука, яку розбалували власні батьки, на мою думку, стане після повернення напрочуд спокійною і слухняною. А Майк Тіві, можливо, зрозуміє нарешті, що захоплення телевізором є шкідливим. Бо у дітей у голові тоді «стає пусто, гниє уява, мов капуста! Усі зникають почуття й таке тупе стає дитя, що не сприймає чарівні казки, фантазії й пісні!»

Чому містер Віллі Вонк подарував шоколадну фабрику саме Чарлі Бакетові? Тому що хлопчик був завжди вихованим, стриманим, добрим. А якою дивовижною була його щира дружба з дідусем! Приємно, що Чарлі так шанобливо ставився до свого дідуся.

Повість змушує замислитися над багатьма життєвими проблемами, на які дуже часто ми не звертаємо уваги. А було б непогано, коли б книгу прочитало якомога більше читачів. Може, тоді вони зможуть уникнути помилок у своєму житті.

Oho9
4,4(91 оценок)

ответ:

мировоззрение представителей «века минувшего» (фамусова) сложилось в прошлом столетии, в «золотой» екатерининский век.

«век минувший» — это люди разного возраста и положения: фамусов, скалозуб, молчалин, графиня хлестова, загорецкий, гости на .

основная черта, их объединяющая, — консерватизм, сохранить все «как делали отцы» , «суж-денья черпают из забытых газет» . «новизна» неприемлема для фамусова. грибоедов вводит мотив «глухоты» , случающейся с фамусовым каждый раз в беседах с чацким («не слушаю! под суд! под суд! ») .

жизненный идеал — «когда же надо подслужиться, и он вперегиб» (о максиме петровиче) , «угождать всем людям без изъятья» ; «с ключом, и сыну ключ умел доставить» ; «богат, и на богатой был женат» .

роднит всех представителей «века минувшего» ненависть к просвещению. «ученье — вот чума, ученость — вот причина, что нынче пуще, чем когда, безумных развелось людей, и дел, и мнений» . фамусов показывает свою неприязнь к засилью иноземного: «а все кузнецкий мост, и вечные французы! »

однако это неприятие основано не на глубоком чувстве патриотизма, а на желании оградиться от «губителей карманов и сердец» . на фамусов не забывает пригласить французика из бордо.

«век нынешний» представлен в пьесе чацким (и некоторыми внесценическими персонажами: профессора педагогического института, которые « в расколах и безверье» , племянник княгини тугоуховской федор, « и ботаник») . взгляды чацкого на жизнь противоположны мировоззрению «фамусовского общества».

Популярно: Литература