Есть ответ 👍

Терміново!!!До ть, будь ласка!!!20 б!
(Тема: Драматичний етюд Олександра Олеся «По дорозі в Казку». Маса, гурт людей і провідник. Лідер - сильна особистість.)
1. Чи не завеликою є ціна, яку люди
сплачують за досягнення ідеалів?
2. Що краще: існувати у відносній
безпеці тюрми чи з ризиком для життя
прагнути невідомої кращої долі?

127
130
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1914-го року виходить збірка Олександра Олеся «Драматичні етюди». Особливо яскраве враження справляє етюд «По дорозі в Казку», створений письменником ще в 1908 року. Про популярність його свідчить той факт, що твір видавався у 1910, 1914, 1921, 1934 роках.Драма Олександра Олеся «По дорозі в Казку» присвячена завжди актуальній проблемі вождя і народу. Поступ, мета завжди досягаються сміливістю одиниць, їхнім подвижництвом, а нерідко й смертю. Образ Казки як символ ц у цьому творі багатогранний. Це і держава, і мрія, і земля обітована – тобто все те, що манить і тривожить людські уми, спонукає до руху вперед.


  саме у дитинстві формується наш світогляд, наші вподобання, наш характер. від того, яке виховання ми отримаємо від наших батьків, які висновки зробимо із витівок, поразок, перемог, які життєві ідеали будуть у нас перед очима, і залежить , якими людьми ми станемо у майбутньому. у повісті «блакитна дитина» яскраво і повнокровно розкриваються шкільні будні головного героя, його взаємини з учителями і ровесниками, мамою і молодшим братиком, перше кохання, дружба. на попередньому уроці ми з’ясували, які морально-етичні проблеми піднімає а.дімаров . це і дружба, і обов’язок, і виховання особистості у школі і в сім’ї, формування громадянина, патріота, проблема пам’яті. на наших очах відбувається його змужніння і моральне зростання, пізнання правди і кривди життя. ми вже знаємо, які пригоди пережив наш герой, які витівки влаштовував, і як потім отримував за них на горіхи. але яким він став у майбутньому? для цього ми повинні дослідити, яким було його саме у дитинстві формується наш світогляд, наші вподобання, наш характер. від того, яке виховання ми отримаємо від наших батьків, які висновки зробимо із витівок, поразок, перемог, які життєві ідеали будуть у нас перед очима, і залежить , якими людьми ми станемо у майбутньому. у повісті «блакитна дитина» яскраво і повнокровно розкриваються шкільні будні головного героя, його взаємини з учителями і ровесниками, мамою і молодшим братиком, перше кохання, дружба. на попередньому уроці ми з’ясували, які морально-етичні проблеми піднімає а.дімаров . це і дружба, і обов’язок, і виховання особистості у школі і в сім’ї, формування громадянина, патріота, проблема пам’яті. на наших очах відбувається його змужніння і моральне зростання, пізнання правди і кривди життя. ми вже знаємо, які пригоди пережив наш герой, які витівки влаштовував, і як потім отримував за них на горіхи. але яким він став у майбутньому? для цього ми повинні дослідити, яким було його. 

Популярно: Українська література