Alvn
26.08.2020 00:36
История
Есть ответ 👍

Якими мають бути взаємини Росії і України ?

261
284
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

asovgira
4,5(71 оценок)

Історія української-російських відносин досить давня і суперечлива. Починаючи від виникнення Київської Русі по даний час український та російський народи живуть по сусідству, економічно- та культурно співпрацюють, конкурують, інколи не знаходять спільну мову.

Сьогодні Україна для Росії є стратегічним партнером в СНД і на міжнародній арені. Для народів наших країн характерні традиційно дружні, теплі, практично родинні стосунки. Це дуже благодатне підґрунтя, на якому зусиллями керівництва наших країн росіян та українців ми будуємо нову систему міждержавних відносин. Засновується вона на засадах рівноправності, добросусідства, взаємовигідного співробітництва. Зрештою, все це і є складові стратегічного партнерства для майже 200 мільйонів людей, які живуть на величезному від Карпат до Тихого океану.

Найпоширеніші у великоросійському, польському та українському націоналістичному середовищах погляди на Україну — як на частину "єдиної ("триєдиної") і неподільної Росії", як на "східні околиці" "Польщі від моря до моря" або як на повністю самостійну країну та самодостатній народ, який не причетний безпосередньо до Росії та Польщі, але постійно ущемляється ними, — це для відстороненого погляду історика не привід для марних навколо політичних і етноцентристських виснажливих суперечок, а взаємне накладання чи навіть конфлікт "ідеальних Батьківщин".

Два головних підходи до розуміння етнічності в сучасній науці — примордіальний (об’єктивістський), що розглядає етнос як певну спільноту, яка існувала завжди в минулому й існує тепер, має спільних предків і єдину расово-біологічну "породу" (різновидом примордіалізму є і теорія етногенезу Льва Гумільова), та модерністський, що розуміє етнос у суб’єктивістському ключі, — як насамперед уявлювану спільноту, створену на основі тотожності кожного члена створеному культурною елітою національному міфу.

Історія, як відомо, сповнена націй, які "не відбулися". Об’єктивні етнографічні особливості етнічної групи, мова, культура, навіть властиві етносу характерні стереотипи поведінки — це лише передумови для утворення нації, в результаті може нічого й не вийти. Приміром, в історії Росії існували й існують досі об’єктивні етнологічні передумови для утворення, щонайменше, трьох народів: північно великорусів, південновеликорусів і сибіряків.

molik111105
4,5(93 оценок)

Фраза использовалась в прямом смысле слова. римляне активно приращивали свои территории за счет завоеваний. а для удержания своих новых приобретений вынуждены были строить новые, хорошие дороги, которым и подати могли бы доставляться в столицу вовремя, и курьерская связь работала бы исправно, и воинские отряды могли бы быстро перебрасываться в варварские провинции в случае бунта. и вообще, рим в то время был центром всех торговых путей. таким образом, это выражение в то время имело буквальный смысл - все дороги, построенные римлянами, вели, естественно, только в рим. широкое распространение это выражение получило французскому баснописцу жану лафонтену (1621 - 1695 после появления его басни «третейский судья, брат милосердия и пустынник»: желая отыскать спасенья двери, три человека, все святые в равной мере и духом преисполнены одним, избрали для сего три разные дороги. а так как все пути приводят в рим, то каждый к цели, без тревоги, пустился по тропиночке своей. см. также: "язык до киева доведет" а вот на корейских авто язык по киева доведет, а точнее довезет гораздо быстрее! подробная информация запчасти на корейские авто краснодар у нас.

Популярно: История