Есть ответ 👍

3. Скласти й записати речення зі
словами -(минуле, поранений,
черговий), які утворен переходу з однієї частини мови в
іншу.​

139
252
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:Основн словотворення в українській мові: перехід з однієї частини мови в іншу

Категорія Будова слова. Словотвір

Увага! Тренувальні тести

Запускаємо Youtube канал "Світу слова" - приєднуйся!

Є дві великі групи в, за до яких в українській мові утворюються слова: морфологічна і неморфологічна. Вище ми розглянули морфологічну групу в словотвору, до яких належать: префіксальний, суфіксальний, префіксально-суфіксальний, безафіксний, основоскладання, абревіація.

Неморфологічна група складається із морфологічно-синтаксичного, лексико—синтаксичного та лексико-семантичного в словотвору.

Найпоширенішим є морфологічно-синтаксичний б, який ще називають переходом однієї частини мови в іншу. Суть його досить слово не зазнає змін в написанні чи звучанн змінюється роль, яку воно відіграє в реченні, а також його значення. Наприклад, порівняймо два речення:

1. Український військовий корабель увійшов в гавань.

2. Кирило завжди мріяв стати військовим.

У в обох реченнях вживається слово «військовий», однак значення воно має різне. В першому випадку це прикметник, який є означенням до іменника «корабель». У другому випадку «військовий» - це іменник, що має значення - - особа, що служить у війську, в реченні слово – частина складеного присудка. Як бачимо «військовий» з прикметника перейшло в іменник і також змінилася його синтаксична роль. Саме тому цей б словотвору ще називають морфологічно-синтаксичним.

Объяснение:


Объяснение:

1.Світили в хаті не смальцем або олією,

а якимись тонкими лучинами. 2)Красу Дніпра оспівано в народних піснях так ,що нашим предкам було дуже радісно на душі. 3.І золотий горіх сонця тримає в лапах білка. 4.Речення розповідне,неокличне, просте,сполучникове (сполучник і) сонце(підмет) куталось і опускало( присудок) За хмарами(обставина) під краї неба (обставина) мляві(означення) просвітки (додаток). как то так нужний ответ нужен

Популярно: Українська мова