beynyadima
21.01.2021 15:00
История
Есть ответ 👍

На­пи­ши­те не­боль­шой рас­сказ на тему «Ис­то­рия нашей стра­ны в на­зва­ни­ях го­ро­дов, сёл, де­ре­вень, улиц моего ре­ги­о­на». В рас­ска­зе не­об­хо­ди­мо ука­зать не менее двух на­зва­ний и оха­рак­те­ри­зо­вать связь этих на­зва­ний с ис­то­ри­че­ски­ми со­бы­ти­я­ми (де­я­тель­но­стью ис­то­ри­че­ских лич­но­стей).​

112
145
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

bhsdvsbvgvfsbvefe
4,4(61 оценок)

Українські землі опинилися у складі двох держав: Лівобережжя, Правобережжя, Слобожанщина, південь України і Крим у складі Росії

Закарпаття, Галичина, Буковина – у складі Австрії ( з 1967року – Австро-Угорщини) – 70 тис. кв. км, 3,5 млн. осіб, з них 2,4 млн. – українці.

У першій половині 19 ст. відбувається занепад кріпосницьких та відродження ринкових відносин, а тобто в Україні відбувається промисловий переворот. Суть цього перевороту це перехід від феодальної системи до капіталістичної.  

Ще в 18 ст. Австрійська влада робила багато реформ, вони як не як але покращували становище в Україні, хоча це навіть було незамітно. А ось Російська Імперія переживали тяжкі часи, тому що потрібно було покращувати становище на території України. Глибока криза у 19 ст. в Росії, пов'язана з невідповідністю існуючих феодальних структур та відносин у світі. Нові капіталістичні відносини, що зародилися в кінці XVIII - першій половині XIX ст. наполегливо вимагали ліквідації кріпосного права, яке стало гальмом подальшого економічного розвитку. Ще більше поглибила ці протиріччя Кримська війна (1853-1856 рр.), яку Росія програла. У 1861 році Олександр 2 видав маніфест про скасування кріпосного права.  

Отже висновки: напевно спільним між політикою Росії та Автрії можна вважати реформи, які хоч трохи виправили становище обох країн, але ненадовго.  

Объяснение:

Популярно: История