Есть ответ 👍

6. Установіть відповідність між поданими реченнями та їх
характеристиками (одне речення є зайвим). У таблиці
поруч із буквою напишіть відповідну цифру:
А речення
із звертанням;
1 Вітер дме постійно, далеко
розносить стигле насіння дерев і трав
Б речення з
однорідними
присудками;
2 Люби, мій брате, край свій
рідний, широкий, пишний, гарний край
В речення із
вставним словом;
3 Традість, і смуток, і срібний передзвін
огортають мене.
4 У танок химерний вітер водить вишні.
Гречення з
однорідними
підметами.
5 Молоденькі гіллясті берізки,
Може, тільки вночі покрились
листям (Ю. Збанацький)​

139
277
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


1-Б, 2-А, 3-Г, 5-В

Объяснение:


ответ на тест: А2 б1 в5 г3


Тобі відомо, що таке Чат? Так, дійсно, це швидкий б знайти для себе нових друзів, поспілкуватися з ними на будь-які теми, отримати корисні поради. А вКонтакті ще можна побачити фотокартки, відеоролики і мати уявлення з ким розмовляєш, завдяки тій інформації, яку розміщує на своїй сторінці людина. Але спілкування в Інтернеті приховує небезпеку, яка проявляється в тому, що ти не бачиш свого віртуального знайомого, а тому не можеш бути впевнений у тому, що ця людина безпечна для тебе. Ти можеш вважати, що спілкуєшся зі своїм однолітком, а він або вона насправді може виявитися дорослим чоловіком або жінкою, а ще гірше – злочинцем.

Отже, пам’ятай про те, що спілкування у чаті, вКонтакті та на інших подібних сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для тебе. Тому, щоб уберегти себе від неприємностей ти повинен постійно пам’ятати нескладні правила безпечної поведінки під час бесіди з незнайомцями або новими друзями, з якими ти познайомився саме в Інтернеті, а не в реальному житті.

Ми розповімо тобі про ці правила, а також про ті небезпечні ситуації, в які вже потрапляли юні користувачі, які спілкувались по Інтернету. Ти маєш знати про всі небезпеки, які містить у собі подібне спілкування.

Объяснение:

Популярно: Українська мова