Есть ответ 👍

. Один із сортів пшениці має червоне колосся (домінантна ознака) й неполягаюче стебло (рецесивна ознака). Інший сорт пшениці має біле колосся (рецесивна ознака) й полягаюче стебло (домінантна ознака). Обидва сорти гетерозиготні. Який процент гібридів із білим колоссям і неполягаючим стеблом буде отримано внаслідок схрещування цих сортів?

245
347
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Juliabelich2004
4,4(91 оценок)

Нервова регуляція

основні поняття й ключові терміни: нервова регуляція. збудження. гальмування. нервова тканина. нейрон. нейроглія. рефлекс. рефлекторна дуга.

пригадайте! що таке нервова регуляція у тварин?

як ви думаєте?

перші наукові відомості про «тваринну електрику» були отримані в 1791 році л. гальвані. основи ж науки електрофізіології були закладені в середині  xix століття німецьким фізіологом емілем дюбуа-реймоном (1818-1896), який установив зв’язок між  електричним струмом і нервовим імпульсом. як ви  думаєте, у чому полягає дивовижність електричних  явищ у нервовій системі?

зміст

як відбувається нервова регуляція людини?

нервова регуляція - це регуляція діяльності організму за нервових імпульсів, що здійснюють швидкий, конкретний  і короткочасний вплив на органи. інформація із середовища сприймається рецепторами нашого тіла, перетворюється в імпульси й передається нервовими шляхами до нервових центрів. центральні відділи цю інформацію аналізують і формують відповідь на подразнення.  команда надходить до робочих органів у вигляді збуджувальних або  гальмівних впливів. збудження - активний нервовий процес, властивістю якого є здатність поширюватися нервовими волокнами у  вигляді нервових імпульсів. а сам нервовий імпульс - це окрема хвиля  збудження, що виникає в нейронах. виникнення й поширення нервових імпульсів є дуже складним електричним явищем, у якому беруть  участь катіони й аніони клітинних мембран і цитоплазми. швидкість

поширення нервових імпульсів у різних нейронах коливається від 0,5 м/с до 120 м/с, тому ми реагуємо на різні подразники майже миттєво. процес збудження тісно пов’язаний з гальмуванням. гальмування - активний нервовий процес, який призводить до зменшення чи  припинення збудження в певній ділянці нервової тканини. на відміну  від збудження, процес гальмування відбувається всередині або між  клітинами й не поширюється по нервових шляхах. у стані гальмування нейрони відновлюють свої ресурси.

Популярно: Биология