Есть ответ 👍

Работа с текстом.

Задания.

1. Прочитайте внимательно текст.

2. Укажите стиль и тип текста :публицистический характер,описание.

3. Укажите тему текста.

4. Выпишите 5 предложений с наречиями, переведите их на русский язык.

5. Укажите разряд и синтаксическую роль наречий.

ТРАВЕНЬ

Українська назва «травень» пов’язана з буйним ростом і цвітінням трав, російська назва «май» походить від давньоримського слова «майус» — імені міфічної богині землі Майї. Квітучий місяць весни, чудова пора року. Білопінно буяють сади, конічними свічками увінчуються каштани, зацвітає бузок, зеленуватими сережками прикрашається дуб.

Свіжа зелень, барвисті квіти, різноголосий пташиний спів — все це сприяє бадьорості і гарному настрою.

Найбільш цю симфонію весни відчуєте, коли підете у травневий ліс. Він увесь у зеленому вбранні, у квітах. Зелень особливо легко сприймається нашими очима, діє заспокійливо. А натрапите на галявину — заяскріє ціла гама квітів: білі, жовті, червоні. У тінистих і вологих місцях можна зустріти конвалію, її пахощі — ознака травня.

Кажуть, у травні «ластівка день починає, а соловей вечір закінчує». Саме у цей період можна почути справжню концертну пташину поліфонію. Особливо вслухайтесь у солов’їний спів. Яка це неповторна і своєрідна арія! Солов’я можна у теплинь почути і вранці, і вдень, і ввечері.

295
452
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


ответ:

на мою думку, іншомовні слова засмічують нашу рідну мову. звісно, кожна мова чарівна, по-своєму неповторна та прекрасна. але потрібно поважати свою рідну мову, бо якщо ми будемо доповняти українську мову іншомовними слова, то вона скоро втратить свою красу та мелодійність.

    потрібно розмовляти на тій мові, якою розмовляє твоя країна. в україні українська мова, в угорщині угорська, в німеччині німецька, в ії ійська та інші. я вважаю, потрібно бути патріотом своєї країни, зберігати давні звичаї свого народу та розмовляти тією мовою, якою розмовляли наші пращури.

      робимо висновок, що мову треба берегти, бо якщо ми засмітимо її іншомовними словами, ми в решті в решт втратимо її. шануйте свою мову і країну, як батьків та батьківщину!

объяснение:

Популярно: Українська мова