Есть ответ 👍

Ребята Який сюжет взяв за основу драми "Пігмаліон" Б. Шоу? а) міф про скульптора, що закохався у власне створіння; б) народну казку; в) міф про художника.
8. Головна героїня драми "Пігмаліон", яку професор Хігінс випадково зустрів, вирізнялася ... а) не зовсім чесним ставленням до покупців ; б) пихатістю, грубістю; в) жахливою вимовою.
9. Про що замислювався Хігінс, починаючи експеримент? а) що скаже батько дівчини; б) чи заплатить йому Еліза гроші; в) ) як зробити з квіткарки герцогиню
10. Чому професор Хігінс погоджується займатися з Елізою? а) відчуває до неї симпатію; б) це йому вигідно , бо Еліза платитиме йому; в) на спір з Пікерінгом .
11. Справжнє ім’я Шолом-Алейхема, автора повісті "Тев'є-молочар": а) Шолом Нохумович Рабинович; б) Шолом Городецький ; в) Шолом Коваленко.
12. "...дивлюся: виходять з лісу мені назустріч дві чудні якісь істоти, незвично закутані і вдягнені". Кого зустрів Тев'є-молочар у лісі? а) розбійників ; б) грибників; в) дві жінки, що пішли погуляти й заблукали;
13. Як віддячила родина жінок за добре діло Тев'є? а) Дали Тев'є троячку, як він б) Дали Тев'є один грош ; в) Дали Тев'є кошик квітів; г) Дали грошей, їжі, а згодом - корову.
14. Як Тев'є з дружиною вирішили розпорядитися грішми, які дали Тев'є за до жінкам? а) Купити коней б) Позичати гроші під відсотки в) Купити магазин г) Купити ще одну корову
15. Чому Тев`є, який має стабільний дохід від продажу молочних продуктів, не може дати своїм донькам гарного приданого? а) на Тев`є напали розбійники і пограбували б) Тев`є віддав свої заощадження родичу, який пообіцяв зробити "з карбованця три, а з трьох-десять" і так швидко розбагатіти. Але всі гроші було втрачено.
16. На кого перетворився собака із повісті М.Булгакова "Собаче серце" після операції професора Преображенського? а) став людиною б) став кішкою в) став мишею г) став роботом .
17. На якому органі собаці проводилася операція? а) на нозі б) на хвості в) на шлунку г) на головному мозку.

182
408
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Klininoolp
4,7(84 оценок)

Переклади на русский

Cennet55
4,7(9 оценок)

Между тем все люди служивые с усердием целовали крест в верности к борису, одни пред славною владимирскою иконою девы марии, другие у гроба святых митрополитов петра и ионы: клялися не изменять царю ни делом, ни словом; не умышлять на жизнь или здравие державного, не вредить ему ни ядовитым зелием, ни чародейством; не думать о возведении на престол бывшего великого князя тверского симеона бекбулатовича или сына его; не иметь с ними тайных сношений, ни переписки; доносить о всяких скопах и заговорах, без жалости к друзьям и ближним в сем случае; не уходить в иные земли: в литву, германию, испанию, францию или . сверх того бояре, чиновники думные и посольские обязывались быть скромными в делах и тайнах государственных, судии не кривить душою в тяжбах, казначеи не корыстоваться царским достоянием, дьяки не лихоимствовать. послали в области грамоты известительные о счастливом избрании государя, велели читать их всенародно, три дни звонить в колокола и молиться в храмах сперва о царице-инокине александре, а после о державном ее брате, семействе его, боярах и воинстве. патриарх (9 марта) собором уставил торжественно просить бога, да сподобит царя благословенного возложить на себя венец и порфиру; уставил еще на веки веков праздновать в россии 21 февраля, день борисова воцарения; наконец предложил думе земской утвердить данную монарху присягу соборную грамотою, с обязательством для всех чиновников не уклоняться ни от какой службы, не требовать ничего свыше достоинства родов или заслуги, всегда и во всем слушаться указа царского и приговора боярского, чтобы в делах разрядных и земских не доводить государя до кручины. все члены великой думы ответствовали единогласно: "даем обет положить свои души и головы за царя, царицу и детей их! " велели писать хартию, в таком смысле, первым грамотеям россии.

Популярно: Литература