Есть ответ 👍

До ть укр мова!!!
До фразеологічних одиниць належать і форми вітання та прощання. Вони давно усталилися в українській мові, і їх не варто модернізувати без потреби. Досить часто чуємо неправильні з погляду української граматики форми вітання та прощання в розмовному мовленні, по радіо й телебаченню «Добрий ранок!; Доброго дня, шановна редакція! (тут іще й ігнорування кличного відмінка — редакціє); Доброго вечора, шановні телеглядачі; Доброї (спокійної, навіть гарної) ночі, дорогі діти!» В українській літературній мові усталилися такі форми: Доброго ранку!; Добрий день! (Добридень!); Добрий вечір! (Добривечір!); На добраніч! Добраніч!

А) Чи вживаєте ви або хтось з ваших знайомих форми вітання, котрий, як пише автор, «не варто модернізувати без потреби»?

208
374
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Кожна людина є індивідуальною особистістю , тому іноді їхні думки розходяться . починаються чвари , скарги в т.д. але буває , що доходить до фізичного конфлікту. і це закінчується дуже погано . та чи має людина знущатися над іншими ? ні , адже кулаками нічого не довидешь. кожна людина має право на власну думку , а на фізичне побиття немає. це може закінчитися дуже трагічно для обох боків сварки . наприклад , та людина яка поб'є іншу , буде відповідальна за людину яку побив. також наслідки будуть для побитої людини , адже вона отримала фізичний контакт . на мою думку , ніяка людина не має право знущатися над іншими , адже все може закінчитися погано .

Популярно: Українська мова