artmai02
08.11.2020 03:39
История
Есть ответ 👍

Порівняйте дохристиянську і християнську Русь​

177
422
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

KrisKvon
4,5(44 оценок)

Відносини дохристиянської Русі і Візантії так само, як і історія християнської Церкви в Київській Русі до 988 року, належать до найбільш цікавого пласту нашої історії. В деяких випадках відсутність достатньої інформації для ґрунтовного дослідження, зафіксованої очевидцями, не дозволяє із стовідсотковою впевненістю говорити про окремі історичні деталі. Наприклад, в нашому літописі питання існування християнства на Русі до володимирового хрещення серед істориків досі залишається на рівні припущень, а саме хрещення розділяється на п’ять не однакових за часом тривалості етапів. Проте одне ми знаємо достеменно – побожна Русь завжди була міцно пов’язана з Візантією, від якої черпала повною мірою християнську культуру і церковну традицію. Про це свідчить лист Візантійського імператора Михаїла VII Дуки (1073 – 1085) до київського князя Всеволода Ярославовича: «Навчають мене священні книги і достовірна історія про те, що наші держави мають один і той самий корінь… одне і те саме слово було розповсюджене божественними самовидцями котрі проголосили Слово Євангелія»

SolDPriCe
4,7(38 оценок)

Дохрестианская вера беспорядок приношение в жертвы и поклонялись статуям по сути когда делали статуи богу Перуну они получались разные и тогда стали считать каждая статуя - отдельный бог. Христианская русь порядок и вера в одного бога.

madina953
4,4(88 оценок)

Ужин в крестьянской семье был беден. ели в основном овес, просо, ячмень, в общем зерновые, а также рыбу, т.к. в ней содержалось много питательных веществ. редко мясо. (16-17 век) в 18 веке начали употреблять картофель - самый распространенный тогда продукт, опять же зерновые и рыбу.  горожане питались различными похлебками, кашами, и конечно рыбой.( 16-17 век)    в 18 веке начали употреблять картофель, кофе, чай, и так же похлебки и каши.  знать питалась богато. ели пшеницу, рис, кукурузу, белый , мясо, дичь, овощи, пряности, картофель и сахар(большая редкость) - 16-17 век. а 18 веке к их меню добавились чай, кофе, изысканные блюда, шоколад

Популярно: История