Есть ответ 👍

Спишіть, уставляючи пропущені розділові знаки. Підкресліть відокремлені члени речення відповідно до їхньої синтаксичної ролі.
На покуті залитій сонцем під сліпучою синявою неба сидів старий Чумак. Він бронзовий і мускулястий дивився кожному в очі. Патріарх свого племені дебелого й рясного. Щойно прийшовши з роботи лише скинувши кашкета сидів він під сліпучо-синім небом тримаючи на руках сонне дитинча. Воно спало сидячи припавши солодко зарожевілим личком до ковальського фартуха. Це вона Галя. Руки намальовані широченними мазками вражали своєю правдою.

183
275
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


На покуті, залитій сонцем(означення), під сліпучою синявою неба сидів старий Чумак.

Він, бронзовий і мускулястий(означення), дивився кожному в очі.

Патріарх свого племені, дебелого й рясного(означення).

Щойно прийшовши з роботи, лише скинувши кашкета(дієслово), сидів він під сліпучо-синім небом, тримаючи на руках сонне дитинча.

Воно спало сидячи, припавши солодко зарожевілим личком до ковальського фартуха(дієслово).

Це вона, Галя(іменник).

Руки, намальовані широченними мазками(означення), вражали своєю правдою.


ответ:

день вишиванки

у кожного народу є свій традиційний одяг, якому притаманні особливі елементи, що перейшли у спадок від предків. це не просто одяг, а безцінне надбання нації, невід’ємна частина її багатої історії, звичаїв та традицій. духовним символом українського народу споконвіку була прекрасна вишиванка.

шанують і люблять українці свою вишиванку, одягають її на національні свята та урочисті моменти життя, власноруч вишивають для найрідніших людей і усією країною відзначають день вишиванки – щирої душі нашого великого народу.

Популярно: Українська мова