Есть ответ 👍

ДО ТЬ!!!!!
За виконане завдання дію 35 балів

Твір опис Золотих Воріт у Киві в худ. стилі за планом:

1.Іторія пам'ятки архіиектури

2.Загальний вигляд

3.Сучасний стан пам'ятки

194
463
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Золоті ворота знаходяться у Києві.Це пам'ятка,яка збереглася і до наших днів ще з 12 століття.Колись ця споруда вражала величчю та неприступністю.Поверх башти була розташована церква Благовіщення.Ці ворота були головним в'їздом до Києва.Їх було збудовано за правління Ярослава Мудрого.

Пам’ятка «Золоті ворота» поєднує в собі риси оборонної і культової архітектури. Надбрамний храм невеликий. Це чотиристовпна споруда з однією позолоченою банею. Фасади церкви оздоблені орнаментами із цегли. Підлога в ній викладена мозаїкою за зразком давньої підлоги Софії Київської. Щоб відтворити первісний вигляд валу, що в давнину прилягав до ворітної вежі, над нею зроблені дерев’яні забрала. З оглядового майданчика Золотих воріт, до якого наверх ведуть сходи, відкривається прекрасна панорама Києва.

Реконструкція пам’ятки була закінчена в травні 1982 року.

Після реконструкції пам'ятка була схожа на дві паралельні стіни довжиною в 25 і 13 метрів.Це вежа із зубцями заввишки 14 метрів;із фасаду вона має додатковий виступ-*малу вежу*.По верху вала проходять дерев'яні укріплення.

Зараз Золоті ворота є візитною карткою столиці України.

Объяснение:


Як би там не говорили, але багато в чому сама людина все таки визначає свою долю тоді коли вона все ж може вибирати. але ж часто буває що з нами стається банальна випадковість яка вирішує все за нас.доля людини у великій мірі залежить від того як вона мислить і який в неї характер.що судилося, те зміниш. у кожному житті людини є свій сенс і їй визначено пройти певні випробування і повороти долі. але якщо у людини сильна воля, то вона змінить те, що визначено і справиться з усіма зовнішніми перепонами на шляху до того, що вона хоче. у кого сильна воля - буде творити свою долю.той, у кого слабка воля, не може бути творцем своєї долі - він підкоряється обставинам та іншим людям, які його долю і формують. тільки вольова людина може взяти долю в свої руки, і сама визначати свій шлях, а не плисти по течії. можу навести приклад з літератури. як писав т. г. шевченко: "у кожного своя доля і свій шлях " .  цим він хотів сказати,що людина творить свою долю , а доля її шлях.також доля залежить від характеру людини. наприклад як у пісні короля і шута "два друга и розбійники" один хлопець сказав що здробить все, що завгодно тільки щоб вони не вбивали його. отаман зграї сказав вбити свого друга , на що він погодився і в той же момент встромив у серце друга клинок. ось так можуть робити люди із слабким характером, хоча він міг і не підкорятися наказу, а разом з другом відбитися від тієї зграї розбійників, або хоча би втекти. на завершення свого роздуму підсумую: я аж ніяк не стверджую, що треба опускати руки, якраз навпаки, боротись потрібно до останнього. от тільки коли настає те "останнє", не варто товкти головою в стіну, натомість куди краще впасти в теплі обійми старої-доброї долі.

Популярно: Українська мова